Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemjött meg a menstruációm,...

Nemjött meg a menstruációm, lehet hogy baba?

Figyelt kérdés
Nemjött meg a menstruációm helyette hányingerem van/volt és éreztem mintha meg akarna jönni de nem jött meg. Menszesz előtt is már voltak tünetek fáradékonyabb voltam, néha éreztem meg jön érzést, gyakrabban jártam pisilni, többet is ettem és volt enyhe hányingerem is. Lehet babás vagyok? Még nem teszteltem a napokban fogok.
2012. dec. 28. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt így mi nem tudjuk neked megmondani!!Majd a teszt elárulja neked!!Sajnos a menzesz tünetei megegyeznek a terhességi tünetekkel.Hányingered lehet stressztől is,fáradt lehetsz az időjárás változástól is,szóval majd a teszt mond neked biztosat!!

Kívánom,hogy baba legyen a dologban,ha babát szeretnél!!


21+3 hkm

2012. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet! A mellbimbod is kell, hogy fajjon, legalabbis nekem fajt!( tul erzekeny volt!)
2012. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik tünet sem kötelező. Nekem pl. az volt, hogy szédültem, elgyengültem, elkezdett leesni a vérnyomásom, elsápadtam és nem jött meg. Most járok a 6. héten, és kb. pár napja van olyan, hogy émelygek, de a nem várt menstruáció idején semmi nem volt. Egyébként amit mondasz, azok szerint könnyen lehet baba. Végy egy tesztet, elvileg az esedékes menses napján már közel biztos eredményt mutat, utána pedig átlag 99%-ig megbízhatóak.
2012. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt az iszonyatos mellfájdalmon kívül. Ahogy fordultam az ágyban, majd leszakadtak a melleim. De reménykedjünk, hogy nálad is baba lesz. Mikorra nem kellett megjönnie? Drukkolunk! Melyik nap tesztelsz?


4+6 hkm

2012. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!