Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt a bébinek, ha túl sokat...

Árt a bébinek, ha túl sokat ettem egyszerre?

Figyelt kérdés
23 hetes kismama vagyok, azt mondják többször kell kisebb mennyiséget enni, de ma szülinap volt és nagyon sok mindent összeettem és most olyan érzésem van mintha egy hordó lennék, nem szoritja ilyenkor a béltartalom a bébit?
2008. máj. 29. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Az csak neked rossz. A béltartalom nem szoritja a babát, ugyanis azért érzed igy magad, mert a gyomrod tele, és a méh már nyomja, nincs annyi hely, mint eddig.

Én sem tudok sokszor kevesebbet enni, de lehet, hogy rávezetődök majd ahogy telnek a hetek, mert saját magamnak csinálok kellemtlen érzést azzal. hogy bezabálok.

A baba jól vannak odabent :)

24 hetes kismama

2008. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem semmi ok az aggodalomra. Én is többször voltam ilyen helyzetben, nekem is "hordó érzésem" volt, de csak ennyi.
2008. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat :), már kezd enyhülni a dolog...
2008. máj. 29. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Ha még mindig "hordó" vagy vegyél be nyugodtan reni deflatint, azt lehet terheseknek is, és nagyon jó. Vagy espumisant, bár az nekem nem szokott hatni.

Ja, és boldog szülinapot!

Üdv, 33 hetes kismama

2008. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!