Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok és...

30 hetes kismama vagyok és két napja érzek mestruáció előtti alhasi fájdalomhoz hasonlót. Itt már sokan írták hogy esetleg ez már jóslófájás. Nem túl korai ez?

Figyelt kérdés
A medence csontom már vagy 2hete szét akar szakadni, és néha még az is fájdalmas nyilalással jár ha csak megemelem a lábam. Rendszeresen sétáltam, jógáztam miegymás idáig, de egyre kevésbé birok bármit is csinálni. Nem vérzek, szedem a magnéziumot, káciumot, heti 2x elevit, és vékony testalkatú vagyok. Orvoshoz csak 9-én megyek. Nem szeretnék koraszülést, mit csináljak pihenjek többet? Már így is kiakaszt a sok pihi...
2008. máj. 29. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

hát nekem sajna a 25.héten volt joslófájásom, akkor azt mondta a doki ilyen a 30.héttől természetes, ettől nem kell hogy elöbb jöjjön a baba.én magnéziumot kaptam, meg pihi.hogy jobban megnyugodj, hívd fel a dokidat, vagy a védőnőd.

31hetes kismama, boldog babavárást

2008. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia ne félj nincs semmi gond.Nekem is a 31 héttől jóslófájásaim voltak.32 hetessen olyan rendszeressen jöttek rám a fájások azt hittem szülés,voltam az ügyeleten is.Azt mondták nekem ha ilyen korrán már jóslófájásaim voltak akkor örüljek ha kihúzom a 36-ik hétig.Most lassan a 39-ik hetet betöltöm,és nem szültem meg!!!!Nekem is vannak még most is fájások,néha olyan erőssek hogy a páromnak mondtam jön a baba.Tegnap voltam vizsgálaton és még a méhszájjam is zárt.Orvos szerint ráhúzok 1-2 hetet,pedig már jobb lenne túllenni rajta.Ne aggódj!!!!Bolodog babavárást,és ne félj kihúzod még azt a 8-9 hetet.
2008. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, eddig minden rendben volt remélem így lesz akövetkező pár hétben is. Csak költözés közben vagyunk és minden a feje tetején áll.:) Pindurinak jó lenne bent maradnia még egy ideig.
2008. máj. 30. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!