Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajhullás esetén segít, ha...

Hajhullás esetén segít, ha levágatom?

Figyelt kérdés
Amúgy is elég hajhullós vagyok,de most hihetetlenül hullik.Már nem is festetem hátha jobb lesz...26 hetes km
2009. aug. 24. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
fodrász szerint nem, csak nem látod olyan nagy mennyiségnek így nem annyira ijesztő... ha mondjuk hosszú és gyakran kell kifésülnöd, akkor lehet hogy jobbat tesz azért is mert nem cibálod ki... ez az én véleményem, a fordrászé sajnos az hogy nem :( vannak rá jó szerek... utána kell nézni használható e babaváráskor
2009. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mármint hogy érted, hogy segít? a rövid haj is ugyanúgy hullik, csak max annyira nem lesz észrevehető a földön, fürdőben, stb.

A legtöbb nő kismamaként vagy friss anyukaként vágatja le a haját, a hajhullás, a könnyebb kezelhetőség miatt, és hogy a baba ne kapaszkodjon bele.

Édesanyámnak mindig derékig érő haja volt, terhesen is, és amikor kicsik voltunk, még most is.

Szerinem akkor vágsd le a hajad, ha amúgyis rövid frizurát szeretnél, ne a hajhullás miatt.

2009. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha egy fodrász látja, és ha nem egészséges a vége, vág belőle, de levágatni teljesen felesleges, annyival nem fog megkönnyebbülni. (Hacsak most nem 1 méteres copfod van, és rövidre vágatod, de azért meg kár lenne.)
2009. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát... csak ha nullás géppel állsz neki. Akkor egy rövid ideig biztos, hogy nem hullik. :-))) De ha ennyire nem akarod levágatni, akkortúl sokat nem segít...
2009. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)akkor inkább majd ritkábban fésülködöm...:)
2009. aug. 24. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség előtt kezdett hullani a hajam. Mikor terhes lettem, mondtam a háziorvosnak. Megcsináltuk az első vérvértelt és mondta, hogy ott mindent rendben talál, nincs gyulladás a szervezetembe. De kezdjek el szedni terhes vitamint (amit nem akartam, mert a nőgyógyászom nem mondta, de heti két db-ot beszedtem), plussz szedtem még vastablettát (vashiánytól is lehet, de a véreredményem nem mutatta h lenne vashiányom, viszont a háziorvosom valamit magyarázott, h az nem úgy raktározódik.... na hülyeséget nem akarok írni, de azt mondta, h szedjem a vasat). Na szóval az lett, h pár hét alatt megszűnt a hajhullásom, szóval szerintem hacsak nem akarod levágatni, akkor szedj te is vitamint (ami ugye most a babának sem árt, és nem kell ész nélkül bekapkodni) és várj, hátha jobb lesz. Ha nem, akkor se rohajn rögtön a fodrászhoz, hanem egy alaposabb kivizsgálás segíthet.Amúgy is rövid hajnál jobban látszik ha ritkul a hajad (tapasztalat.....)
2009. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az első trimeszterben az én hajam is szinte csomókban hullott. Aztán kipróbáltam az Aloe vera first-öt. Hajmosás után befújtam és nem mostam ki. Most 33 hetes vagyok, 6 hetente festem és nem hullik ijesztő mértékben. 4hét alatt éreztem a javulást.

Gratulálok a babához!

2009. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,kipróbálom.:)
2009. aug. 26. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!