Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajhullás korai terheseknek?

Hajhullás korai terheseknek?

Figyelt kérdés
5hetes kismama vagyok és elkezdett nagyon hullani a hajam. Ezt már más is észrevette magán?
2009. ápr. 15. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Van akinek hullik a haja.Szedsz valamilyen vitamint?Ha nem,akkor vegyél elevitet vagy valamilyen más vitaminkészitményt!
2009. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem nem volt ilyen gondom, de hallottam már, hogy van, akinél előjön. A vitamin tényleg segíthet, de az is lehet, hogy ez a hormonális változások miatt van, akkor pedig lehet, hogy idővel alábbhagy ez a probléma.
2009. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én így voltam! Kb. 12 hetes voltam amikor abba maradt. Az óta nem hullik, most vagyok 34 hetes. Kitartas! Egyébként én szedtem terhes vitamint már elötte is és közben is.
2009. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézesd meg a vasad,hátha most kevesebb van a szervezetedben és attól hullik.Ha a terhességi vitaminok mellett is hullik akkor használj gyógysampont.Én REVALID-ot veszek, kicsit drága de megéri.Régebben használtam VARGA HAJCSEPPET hajhullás ellen és az is segített.

Boldog babavárást kívánok!

23 hetes

2009. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

21:05-ös vagyok!

Nekem a vérképem tökéletes, a vasam is. Sőt leállítottak e miatt 12 hetesen már a vitaminról is. Vastablettát sose szedtem. Mégis hullott a hajam az elején.

2009. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes vagyok,és nekem is nagyon hullik.Valószínű a hormonok.A második trimeszterben remélem abbamarad.Sokaknál olvasom,h ez a panasz,én kaptam folsavat,annak a hiánya is okozhatja.
2011. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!