Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesen hajhullás....

7 hetes terhesen hajhullás. Mit javasoltok ellene?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesvitamintól (Materna) gyönyörű lett a hajam.
2010. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem először is egy laborvizsgálat, lehet hogy vashiányos vagy, akkor meg a baba miatt is szedni kell a vasat. Egyébként a terhesvitamin is jó, sokféle vitamin van benne.

De lehet a hormonális változástól is. Nekem nagyon szép volt a hajam és a bőröm is, de a szülés után sajna el kezdett hullani nagyon a hajam, én voltam laborban, úgyhogy biztos a hormonális változás miatt lehet nálam.

2010. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vitamin mindenképpen jó, labort úgyis annyit csinálnak, hogy meg is unod a végére, de valószínűleg a hormonrendszered átállása miatt hullik. Nekem is hullott a 12. hétig, utána minden rendben volt. (Sajnos szülés után újra:( )
2010. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedtem terhesség alatt. Egy szál hajam nem hullott ki, pedig előtte nagyon sok.
2010. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. jún. 16. 06:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!