9 hetesen pocak?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy elkezdett domborodni a hasam, első babámat várom. Nem puffadástól van, alapjáraton is eléggé puffadós vagyok,tehát tudom milyen érzés, de az utóbbi egy hétben egyáltalán nem voltam felpuffadva. Más is tapasztalt már ilyet?
2012. dec. 22. 20:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Utólag olvastam én is az 5 hetes hozzászólást, ott szerintem is egyértelműen puffadástól lehet.

Nincs szó megsértődésről, csak én sem arra gondoltam, hogy a baba nyomkodja már a hasfalamat, inkább az anatómiai változásokra gyanakodnék.

2012. dec. 23. 19:08
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


egy kis érdekesség :)

2012. dec. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó ezt már mióta kerestem :) de jó h belinkelted. Egyszer már láttam vhol és sehol nem tudtam előkeríteni :) Na most nagyon megörültem :)
2012. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem! :) Boldog babavárást mindenkinek és boldog karácsonyt mindenkinek! :)
2012. dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 csipphy válasza:
51%

sziasztok. elnézést szeretnék kérni mert kiderült, hogy jó nagy baromságot írtam.....

6 hetest akartam írni, és mint kiderült azért látszódott (???) már olyan korán a terhességem, mert elnézték a terhességi időmet, a kórház a gyerek születésénél csak 3 hetet mert ráírni, de nekem sanda gyanum, hogy megvolt az 4 hét is, így papír forma szerint 44 hét két naposan született a kisfiam, akit ez miatt majdnem nem tudtunk haza hozni, de a jó istennek köszönhetően, ennek a storynak jó lett a vége. A szamárságért meg utólag is elnézést.

2014. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!