9 hetesen pocak?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy elkezdett domborodni a hasam, első babámat várom. Nem puffadástól van, alapjáraton is eléggé puffadós vagyok,tehát tudom milyen érzés, de az utóbbi egy hétben egyáltalán nem voltam felpuffadva. Más is tapasztalt már ilyet?
2012. dec. 22. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is már lehetett látni 9 hetesen :) Ráfogták nekem is, hogy puffadás, mert még mini a baba. De hát én is tudom, hogy az milyen, és az nem puffadás volt! :)
2012. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 csipphy válasza:
42%
sztem alkat függő :) én most járok az 5. hétben és már most gömbölyödik, mindenki meglepetésére:)
2012. dec. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem bántani akarok senkit, de ha utánanézte a méh ilyenkor még a szeméremdomb mögött van. Tehát nem igazán lehet a puffadáson kívül mástól!
2012. dec. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor legalább is nálam már miatt puffadok. Babától bisztos, hogy nem hiszen ő még bőben a medence csont körül veszi. Viszont a szervezeted jobban vissza tartja a vizet és ez miatt tűnhet úgy, hogy nő a pocak. Én is érzem mert van egy két nadrágom mai kezd kényelmetlen lenni de ez tutira még ettől a fajta puffadástól van, hiszen még csak 6 hetes vagyok. Viszont nem tudom mennyire vagytok falánkak de nem lehet, hogy egy kicsit híztatok pocakra?
2012. dec. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Ha nagyon akartam volna, én is rá tudtam volna fogni, hogy terhes hasam van 9 hetesen, mert a nadrágjaim már szűkek voltak. Mondjuk nekem ikreim vannak, de akkor sem voltak 9 hetesen óriásiak :D
2012. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg a méh ahogy kezd felnyomni mindent, rendeződnek át belülről a dolgok. Baba biztos nem látszik még ilyenkor, hisz alig pár centi. A méh narancs nagyságú. Belülről átrendeződtök, az látszódhat. Nekem is az látszódott.
2012. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is domborodott és nem puffadás volt, pedig sokan állítják, hogy ilyenkor még csak puffadás van. Az az igazság, hogy ezt te és a párod látjátok a legjobban. Szerintem, ha vékony testalkatú vagy simán észreveheted magadon. Mi pont ma töltöttük a 16. hetet. Szép babavárást nektek!
2012. dec. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tuti nem a babától van ahogy előttem is írták annyira minimálisan kicsike még h ugyan mi látszódhatna még abból??? Semmi sem hiába vagy vékony alkat az embrió még nagyon picike nincs minek kidudorodnia egyáltalán. Én is éreztem puffadást régebben de teljesen máshogy érzékeltem én is a terhesség elején mint mikor nem voltam terhes. Főleg első babáknál. Meg az h 5 hetesen látszódjon a pocak. Ugyan kérlek. Nem bántani akarok senkit Isten ments. DE ha belegondolsz akkor még sokszor az orvos is csak petezsákot lát embriót még nem is. :)


Kellemes ünnepeket mindenkinek és boldog babavárást! :)


29hkm

2012. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Senki nem írta egy szóval sem, hogy a baba látszódna 9 hetesen, és ettől domborodna a has, de mindegy.

Utolsó, nem igazán értem honnan jött neked ez az 5 hét, én 9 hetes vagyok, a babát és a szívhangját is láttam már 3 hete is, én arra gondoltam, hogy maga a méh duzzad meg annyira, hogy már látszódik valamennyire.

2012. dec. 23. 17:56
 10/15 anonim ***** válasza:
az 5 heteset nem neked írtam volt vki aki írta h annyi és neki is egyértelműen az látszódott de hát szíved joga megsértődni írtam is h nem rossz szándékból írok amit írok de mindegy :) te tudod :)
2012. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!