Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. trimeszterben lévő kismamák...

3. trimeszterben lévő kismamák, ti is szoktatok fura hangokat hallani a pocakotokból és biztosak vagytok benne, hogy az nem tőletek származik?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen hangokat hallok néha, egyszer korgó egyszer bugyogó hang talán. Ha a gyomrom vagy a belem lenne azt felismerném és érezném is. Ehhez érzés nem társul csak a baba mozgása. Ugye nem csak én hallom?? Ha mégis akkor ne nézzetek hülyének légyszi de tényleg hallom :D
2012. dec. 21. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én még csak a második trimeszterben vagyok. Most várom a harmadik babámat. Nos, ilyenkor a magzatvíz bugyog, azt hallod:))

Én általában hajolásnál hallom és érzem ezt:)


20hkm.

2012. dec. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó de megnyugtató, hogy jól halottam :) :) Már olyan is járt az eszemben, hogy a baba gyomrát hallom mert éhes de ezt még én sem hiszem el magamnak :D
2012. dec. 21. 00:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2012. dec. 21. 00:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, a babád nem éhes hidd el:)

Szívesen.

2012. dec. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom :) Csak már mindenféle az eszembe jutott :D
2012. dec. 21. 00:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!