Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baross utcai klinikán genetika...

Baross utcai klinikán genetikai tanácsadásra még mindig sok időre adnak időpontot?

Figyelt kérdés
aki mostanában volt vagy készül menni megírná az okát az eredményeit ,köszönöm
2012. dec. 19. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én mondjuk már 2 éve voltam, de akkor én a bejelentkezés után 2 nappal kaptam az első időpontot és utána 2 hetente az újabb időpontokat.
2012. dec. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ hogy oda jársz-e vagy máshova.

Én alacsony AFP miatt voltam 8 hete és 1 hétet kellett csak várnom de én oda is járok.

A barátnőm szintén erre 7 hetet várt igaz ő 3-4 hónappal előttem járt ott.


Egy biztos hidegélelmet vigyél mert én 3 órát vártam volt olyan aki 5 órát ült ott az időpontjához képes de az is lehet hogy a doki volt csak ennyire. csiga :)

2012. dec. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még a 10.héten kezdtem odajárni,ugyanis mandulagyulladás miatt antibiotikumot kellett szednem,így az orvos,aki az ügyeleten felírta a gyógyszert azt javasolta,hogy nézessem meg másnap a babákat egy uh-n. Na,akkor azon az uh-n állítólag az egyik babának 3,2 mm-es volt a tarkóredője. Pont bent volt a fogadott dokim,így Ő bevitt a genetikára. Még leülni se volt időm,már hívtak is be. Aztán meg mindig adtak időpontot,hogy mikor menjek legközelebb. 3 hetente jártam ellenőrzésre,tanácsadásra. Kb 1-2 órás csúszásban volt a rendelés állandóan. Amniocentézisre mentem a 19.héten,3 és fél órát vártam,mire bejutottam és kiderült:nem merik levenni a magzatvizet,mert takarásban vannak a babák. Következő hétre visszahívtak,akkor a főmufti jött be és végül Ő le tudta venni,mondjuk akkorra a babák is más pozícióban voltak. 4 hét helyett 3 hetet kellett várnom az eredményre és hálistennek minden rendben van,mindkét babával. Bár akkorra már tudtuk,de ott megerősítettek minket abban,hogy 46XY és 46XX,azaz egy kisfiú és egy kislány.:)


Neked miért kell menned?


26+2 hetes,ikres kismami

2012. dec. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon örülök ,hogy jól vannak az ikrek ismerősi körbe több ikres család van kislányok nagyon imádom őket olyan érdekesek számomra mert teljesen egyformák de mégis másak nálatok meg még érdekesebbek letudtátok egyszerre a két nemet :-)))nagyon sok örömet éljetek meg együtt !!!nekem a tarkóredő miatt kell menni 3,8 ,már kaptam időpontot 8-ra annyira nem aggódom mert a kislányommal is voltunk akkor a 12 hetes véreredményem nem volt jó és mégis minden ok volt most a véreredményt még nem tudom de nagyon kiváncsi vagyok rá ,tudom hogy minden rendben van csak azért motoszkál és piszkálgat a negatív de nem hagyom magam mert 3 éve eleget aggódtam a semmiért ,köszi a válaszokat ,és ha van még hasonló cipőbe járó kismama szívesen olvasnám a tapasztalatait
2012. dec. 20. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!