Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki genetikai tanácsadásra...

Aki genetikai tanácsadásra akart időpontot kérni mennyi idő alatt vették fel a telefont? Vagy mondta a dokitok mikor telefonáljatok?

Figyelt kérdés
az 1-es számú női klinikáról kérdezek ,mert azt mondta a védőnőm hogy majd a doki mondani fogja ezért most nem tudom eldönteni hogy már most beszéljem meg a dokival a dolgot vagy várjam meg a véreredményt és utána de ha még az is időbe telik míg a telefonra válaszolnak akkor inkább már most beszélnék vele
2010. ápr. 12. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én képtelen voltam eljutni TB alapon, mert soha nem volt szinte rendelés, úgyhogy elmentem 10.000 ft-ért a Czeizelhez.
2010. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor én kértem időpontot (szerdai napon) azt mondták csak pénteki napon lehet kérni, na egész délelőtt rajt ültem a telefonon, azt hiszem délig vannak ott, és az utolsó pillanatban vették fel, addig végig foglalt volt! 1 hónapra rá adtak, amikor telefonáltam, úgyhogy érdemes minél előbb kérni, még az afp vérvétel előtt!
2010. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lányok! Én mondhatni éjjel nappal hívtam őket, mire kaptam egy "fülest", hogy 14 óra után érdemes, mert addig magzatvíz levételeket csinálnak és senki nem fog a telefonhoz ugrálni a genetikán. Én 1 hónapra rá kaptam időpontot. Ez febr. 23-ra esett. Felmentem a családommal, kivártuk az időnket, de csak nem hívtak be. Ekkor egy másik rendelésről kijövő asszisztens hölgyet megkérdeztem, hogy mire számíthatunk, erre közölte, hogy ma kedd lévén nincs is ilyen rendelés. Gondolhatjátok... Teljesen kivoltam. Kaptam egy számot, beszéltem a professzor asszonnyal, aki azt mondta, hogy következő hét hétfőn menjek vissza időpont nélkül, azonnal be fog hívni. Hát kint ültem 3,5 óra hosszat. Tehát ez nagyon negatív volt. Viszont miután bekerültem tényleg csak azt mondhatom, hogy nagyon kedves-emberséges volt, és minden kérdésemet megválaszolta, teljesen megnyugtatott. Azt hiszem hétfőn és csütörtökön van rendelés (a hétfő az tuti).
2010. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!