Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok. Kb.1...

21 hetes kismama vagyok. Kb.1 hete rendszeresen érzem a babám rugdosását. Most 2 napja nem érzem, ha igen, akkor tompábban mint eddig. Az hogy leht? Egyszer erösebben, másszor tompább? nektek is volt igy?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! Vannak ilyen és olyan napok! Nekem sem nagyon mocorgott az elmúlt 2 napban. Ma reggel már hullámzott a hasam. Van hogy mocorog Ő csak nem érzed mert pl befelé rugdos, vagy éppen annyira a gerincedhez lapul, hogy csal a lábacskái vannak a hasfalad felé :) Engem is jópárszor megrémísztett, de már átlátok ám az ügyeskedésein :) Boldog várakozást! 28 hetes
2009. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez természetes. Nem egyformán aktívak. Nekem is van, hogy gyomron rúg belülről, van mikor csak kaparászik egész lent és van amikor fél napig semmi. Gondolom akkor alszik.

22 km

2009. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,de én nem fél napja,hanem 2 napja nem igazán érzem
2009. aug. 23. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Ne idegeskedj, mert ha első babócádat várod, akkor előfordul, hogy nem érzed rendszeresen. Nekem most a 3. terhességem, én már talán azért tudom jobban beazonosítani minden rezdülését. Azonban, ha megnyugtatást szeretnél menj el a körzeti nőgyógyász-terhesre és mond meg a dokinak, hogy szeretnél megbizonyosodni, hogy minden rendben van a picikéddel.

Csinál egy ultrahangot, vagy meghallgatja a baba szívhangját. Majd írj, hogy mire jutottál. Drukkolok.

22 km

2009. aug. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy 3 napig semmi mocorgás nem volt! Nagyon megijedtem, aztán végre megtört a jég. Ez akkor történt, amikor jött egy melegfront, plusz a hasam is jókorát nőtt, gondolom több hely volt odabent kapálózni, amiből én nem éreztem semmit! Ha tompán érzed, az is elég! Ő sem mindig egyformán aktív!
2009. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!