Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ultrahangra bejöhet velem...

Az ultrahangra bejöhet velem a párom, ha sztk-ba járok dokihoz? Ha kérem adnak képet? Kell érte fizetni? A 18. hetes uh-on van esélyünk rá, hogy megtudjuk a babánk nemét?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen mindenhová bemehet veled a párod!!! Kérhetsz képet is és csak a képért kell fizetned másért nem!Az orvos köteles megmondani a baba nemét ha látja!! De szólj neki hogy szeretnétek tudni és akkor tuti hogy megnézi! Gratulálok!
2008. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sztk kérdése. Én a 11. kerületbe jártam, ott nem engedték be, a magán dokinál viszont bent lehetett. Az sztk-ba, ha van beutalód, nem kell fizetni.

Én 16 hetes vagyok, és a doki azt mondta, hogy mintha már látott volna valamit, de a genetikai uh. tutira kimutatja.

2008. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valóban sztkja válogatja. Nekem bejött mindig a párom, viszont képet nem lehetett kérni még pénzért sem. És a dokitól is függ hjogy megmondja e a baba nemét. Nekem nem mondta meg a 19ik héten. Azt mondta még nem lehete tudni ilyenkor. Ez kamu, lehet tudni, csak ez a doki nem szeretei megmondani. De ha szerencséd van teljesülhet minden kívánságod: bemehet a férjed, kapsz képet, és még a nemét is megtudhatod.

Megjegyzem én is nagyon akartam tudni, de csak a 28ik héten tudtuk meg a nemét, és sokkal izgalmasabb volt, így. Tehát ha nem tudod meg akkor se bánkódj!

37 hetes kismama

2008. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.én a györi korházba járok,azért nem olyan rossz,ugyhogy remélem tényleg összejön minden:)
2008. máj. 28. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:
én is győri vagyok.belehet menni nyugodtan nagyon kedvesek.képért sajna fizetni kell.
2008. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!