Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-31-32-hetes kismamik hogy...

30-31-32-hetes kismamik hogy vagytok? Méhszájatok hogy áll? Méhlepény? Éreztek már valamit? Jóslót?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Igaz én 33 hetes vagyok, de azért írok. 30 hetesen zárt volt a méhszáj, 31 hetesen voltam uh-n ott a méhlepény I. fokban érett. A kislányom nagyon aktív. :) Keményedéseim már 25. hét óta van, de menzis érzéssel és derékfájással kb a 30. héttől. Így több magnéziumot szedek, remélem elég, majd jövöhéten kiderül, akkor megyek dokihoz. Amúgy jól vagyok, sokat gyalogolni vagy állni nem tudok mert keményedek. A babám még faros, és nagyon nyomja a hólyagomat, így ha elindulok valahova, szinte azonnal pisilnem kell. Így örülök hogy a baba dolgai már megvannak, talán 1-2 apróság még kell, de már nem jó sokat mászkálni.

Te hogy vagy? Jóslók?

Kisfiú vagy kislány?

2009. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok. Hétfőn voltam ultrahangon a kislányom 1700gr , méhszájat még nem néztek, a méhlepény III. fokban érett. Nagyon sokat mozog a bébi. Keményedni szokott, viszont még jósló nincs.
2009. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
SZIASZTOK!ÉN 30 HETES VAGYOK DE A MÉRETEK ALAPJÁN A BABA 32 HETESNEK FELEL MEG.A DEREKAM LESZAKAD PÁR NAPJA.A MÉHSZÁJAM 2100-AS.A MÉHLEPÉNY 2 FOKBAN ÉRETT!!!A BABA TEGNAP ELŐTT VOLT 1800 GRAMM.ÉS KISLÁNY!!!KITARTÁST NEKTEK!!!!!!!:)
2009. aug. 21. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!