Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gátvédelemmel szülni mennyivel...

Gátvédelemmel szülni mennyivel nehezebb, odafigyelnek, hogy ne repedjek, és valóban "recsegő" hangot hallani közben?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom nem mindegy hogy hogyan nyom az ember és kissé el is húzódik igy a folyamat stb .Eddig vágtak és nem tudom mi várhat rám ha most nem tennék .

2012. dec. 9. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Recsegő hang nem volt,nála a kitolási folyamat se húzódott el.Az első babánál 20 perc volt,a 2.-nál 15.Annyiból nehezebb,hogy maximálisan követni kell a szülésznő instrukcióit.Ha azt mondja,most ne nyomj,és sóhajtsd el az ingert,azt kell tenned,még ha úgy érzed,hogy nem bírod,és nyomnod kell.Nekem mindkét babánál sikeres volt,de a szülésznő szerint én nagyon rugalmas és tágulékony vagyok.
2012. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én sem hallottam recsegést, két sikeres gátvédelmen vagyok túl, az elsőnél kellett csak mindani, hogy mikor ne nyomjak, a másodiknál már tudtam ösztönösen

Az elsőnél a kitolási szak 15 perc volt, a másodiknál mindössze 3 nyomás. Én így szülnék harmadszorra is, nagyon jó, hogy utána az ember simán ülhet, nem fáj semmi.

2012. dec. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!