Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban igaz, hogy szülés...

Valóban igaz, hogy szülés után pár hónapig, ha nem szoptat az anyuka, nagyon termékeny?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még ilyenről nem hallottam. De az tény, hogy szülés után már egyből lehet terhesség, tehát aki nem szeretne babát ilyen hamar, az védekezzen. Azt is mondták annak idején, hogy ha szoptat valaki nem lehet teherbe esni, de ez is megdőlt, hiszen rengeteg olyan eset van, hogy szoptatott anyuka, nem is volt menzese és mégis terhes lett. :) De vetélés után is azt mondják, hogy a test még "emlékszik" a terhességre és emiatt könnyebben lehet teherbe esni. Szóval szerintem ez is olyan babona, van akinek bejön, van akinek nem. :)
2012. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!