Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van remény? Az orvosom kb.6...

Van remény? Az orvosom kb.6 hetes 6 napos terhességemnél azt látta, hogy összelapult a petezsák. Sajna nem látott bent semmit. Előtte egy héttel 5,7mm volt a bébi.

Figyelt kérdés

Volt már valaki hasonló helyzetben? Lehet, hogy csak nem látta? Vagy mindenképp ki kell üríteni??

Köszönöm!


2008. máj. 27. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia nem akarlak elkeseríteni és kérlek légy erős de én ugy gondolom,hogy az embrió felszívodott.Én voltam ilyen helyzetben bár nálam a baba elhalt.Valószínüleg ha lett volna babád azt látta is volna azért majd érdemes lenne még egyszer Uh-zni.Én azt mondom neked jobb így mert ha egy baba elhal az azt jelenti,hogy vagy nem tudott megtapadni rendessen vagy nagyon beteg lett volna.Légy erős hidd el kétszer nem lesz ilyen baj a második sikerül egy most már 27 hetes kismami légy erős üdv
2008. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legutóbb hány mm volt a petezsák? Nekem már volt missed ab, előszöt 18 mm volt a petezsák, rá két héttel 28 mm, de életjelenség nem volt. Akkor kb 10-12 hetes terhes lehettem már. Másnap be is kellett feküdni, és kiürítették a méhem.
2008. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
19 mm volt a petezsák. Most csak hosszában nőtt.. Csütörtökön még megyek egy uh-ra, de csak megerősítés miatt. Én is úgy gondolom, hogy jobb így ha beteg lett volna, de akkor is nagyon nehéz.. Régóta vártunk már rá...
2008. máj. 27. 18:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz volt, de én is azzal vígasztaltam magam, hogy jobb ez így, mert ha nem fejlődött tovább, annak megvolt az oka. Légy erős, hidd el, lesz majd babád, fél év múlva lehet újra próbálkozni. Nekem 1,5 éve volt az üres petezsák, és most 15 hetes terhes vagyok.
2008. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

És gratulálok az utolsó válaszolónak!

Nekem a doki azt mondta, hogy kb. három hónap múlva lehet próbálkozni. De előbb lelkileg is meg kell gyógyulni..

Jó kismamaságot!

2008. máj. 27. 18:55
 6/11 anonim ***** válasza:
az első válaszoló vagyok hidd el nem valami kellemes a várakozás sem de utánna sokkal szebb lehet ha megint sikerül és hidd el lelkileg is hamar randbejössz remélhetőleg én is így voltam ezzel persze még van,hogy most is sokat gondolok ráá de most itt fejlődik az utánpótlás a pocakomban és ez mindnnél jobb érzés.Sok sikert és légy erős
2008. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a bátorítást!

Nektek mennyi idő múlva jött össze az "utánpótlás".

Drukkolok a prolémamentes terhességhez!

2008. máj. 27. 19:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia. Nalunk is ez volt a helyzet, 11 hetesen üres volt a petezsák, szept közepén-végén tisztították ki a méhem, decemberben mensiztem utoljára, szóval rögtön összejött, akkor még a szervezeted tele lesz terhességi hormonokkal. Próbáld meg feldolgozni, és akkor sikerülni fog hamar. 23 hetes kismami

Kívánok neked gyors 3 hónapot, majd feledhetetlen boldogságot!

2008. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kezdem feldolgozni a helyzetet! Sokat segített, hogy veletek beszéltem, akik már átestek ezen a ronda dolgon..

Most attól félek, hogy több helyen olvastam, hogy ahogy tágítják a méhszájat, az nagyon fáj... Én azt hittem lealtatnak, és semmit sem fogok érezni...

Jó éjt mindenkinek!

Köszi mégegyszer a vígasztaló szavakat!

2008. máj. 27. 21:22
 10/11 anonim ***** válasza:

A műtét alatt elaltatnak, akkor nem fogsz érezni semmit!

A tágítást sajnos előtte csinálják, de az egyénfüggő, hogy kinek mennyire fáj!

Fel a fejjel!

2008. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!