Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen volt a jósló fájás?

Kinek milyen volt a jósló fájás?

Figyelt kérdés

30.hét környékén ha valaki sokat keményedik és sok kicsi görcse van az jósló?Erre annyira kíváncsi vagyok,mert igazából félek hogy nem fogom tudni.

Első baba!


30 hkm



2012. dec. 7. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
*30 km/h
2012. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

??


Ha csak baromira unatkozol ne írj!

Köszi! :)

2012. dec. 7. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de éppen annyira ráértem, hogy kijavítottam, amit elírtál. Bár még így sem értem, hogy hogy jön ide...
2012. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit kellet kijavítani!! ? Az hogy 30 hkm az annyit jelent hogy 30 hetes kismama......


Tudomásom szerint én jó helyre írtam!Gyermekvállalás,nevelés=Terhesség kategóriába.

2012. dec. 7. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ez a párbeszéd nagyon vicces volt:-)


A jóslófájások nekem kb 35. héten kezdődtek. Onnantól kezdve hetente egyszer volt. A különbség annyi volt, hogy a 40. hét felé haladva egyre intenzívebb lett.

Konkrétan iszonyú derékfájásom volt, de nem tartott soká, kb 5 perc-20 perc közöttiek voltak.

2012. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2012. dec. 8. 09:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem enyhébb menstruációs görcshöz vagy "bélgörcshöz" hasonlított, 1-3 percig tartott, nem vészes.

Ne aggódj, hogy első baba, próbálj a természetes ösztöneidre figyelni. Ez később is hasznodra válik, amikor már meglesz a kisbabád.

De persze az a biztos, ha megkérdezed a szülészt vagy a védőnőt ha jobban megnyugtat.

2012. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2012. dec. 10. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!