Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekelne, hogy Ti milyen...

Érdekelne, hogy Ti milyen praktikát használtatok?

Figyelt kérdés
Milyen praktikák vannak ,vagy teák,vagy ilyesmik ami be indítja vagy legalább is meg könnyíti a szülést??????????????????????????,2009-ben szültem este 10-töl 7.40-ig mire meg lett a drágám.Ezt szeretném meg gyorsítani valahogy :-)

2012. dec. 7. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy szükséged van praktikákra! Én csak málnalevél teát ittam mindkét szülésem előtt a 36. héttől. 2010-ben szültem az első babámat. Este 3/4 12kor kezdődtek a fájások és reggel 9 óra 6 perckor született meg a Lányom. Most októberben született a 2. babám. Éjjel 2kor kezdődtek a fájások és reggel 6 óra 24kor megvolt a Fiam. A dokim azt mondta, az első szülés mindig nagy vizválasztó és utána a többi már sokkal gyorsabb.

Elsővel végig tornáztam, jógáztam, meditáltam, mégis hosszú volt. A másodiknál egy perc időm sem volt magamra, kb. a játszón töltöttem a terhességet, mégis sokkal gyorsabb volt :o)

Könnyű és gyors szülést Neked!

2012. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én málnalevél teát ittam, 2 féle homeós bogyót szedtem, minden nap a 3.ra gyalogoltam fel (nem volt lift), mégis 13 órát vajúdtam. Nem hiszek már az ilyen szerekben, de te kipróbálhatod :)

A homeósra nem nagyon emlékszem, valami callophilum, meg még egy c betűs.

2012. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megvan, cimcifuga! Amúgy örülnék, ha a második szülésem csak annyira lenne hoszzú, mmint neked az első :)
2012. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mint moira, homeos bogyók és málna levél tea, napi két csésze. Éjjel 11-kor kezdődött, fájásgyengeséggel, hajnal 3 óra 38 percre lett meg a lányom, alig több mint 4 és fél óra.

Barátnőm semmit nem szedett, látástól vakulásig dolgozott, még a 37. héten is, a magzatvíz éjjel fél 11-kor ment el neki, reggel 5 óra után lett meg neki a baba.

Inkább alkat, mint praktika kérdése.

2012. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2012. dec. 7. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!