Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a spontán vetélés?...

Milyen a spontán vetélés? Milyenek a tünetei?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 13:56
 1/4 anonim válasza:
100%

Nekem karácsonykor volt, és iszonyatosan fájdalmas! 6 hetes voltam. Nagyon görcsöltem, és véreztem, és az ügyeleten elájultam. Még fel sem bírtam öltözni saját erőből, a párom úgy segített, és vitt be az ügyeletre szenteste :( Előtte egy jó pár napig nagyon picit elkezdtem vérezni. (nem barnázni, hanem vérezni!) De szerintem ez mindenkinek más és más. Nekem ez a tapasztalatom. Remélem neked nem lesz ilyenben részed!

Különben azóta most reggel először teszteltem pozitívat! :) Kicsit félek, de fő a pozitív hozzáállás :))

2008. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elöttem lévö hozzászolonak: GRATULA a + teszthez!


Nekem is nagy görcsök voltak. És élénkpiros vérzés.

2008. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egészségügyi kaparást csinálnak minden esetben, vagy nem? És lehetséges , hogy idegesség miatt történt a vetélés, kb 3óra elég erős idegeskedés és erős görcs melett reggelre megjött, 5 nap késés után, erős barna majd nagyon élén piros vérzésem volt ami másnapra csökkent, és mintha elmúlóban lenne. Most vagy betudom normál vérzésnek amit nagyon furcsálnék, mert általában 5 napig van meg, és soha nem barnás, vagy peddig spontán velésének a görcsök miatt.
2008. máj. 27. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A spontán vetélés a korai szakaszban általában erős görcsökkel és erős vérzéssel jár, amit nem lehet nem észrevenni....Ha valakinél már bizonyított a terhesség, az tudja, ha elmegy a baba, mert akkor már volt beágyazódás, vagy legalábbis majdnem sikeres. Ha a megtermékenyülésről nem tud, akkor van, hogy nem is veszi észre a vetélést, csak mensinek véli, mert a beágyazódás meg sem történik.

A későbbiekben az életfunkciók leállhatnak, de akkor már műtétre kerül sor. Az sokszor csak az ultrahangon derül ki, de kísérheti barnázás, vagy vérzés is. Nem feltétlenül jár fájdalommal.(Nekem sajnos 9 hetes volt.)

2008. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!