Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elajándékoznám, de kihez...

Elajándékoznám, de kihez forduljak ez ügyben? Családsegítő, védőnő?

Figyelt kérdés
Van egy jó nagy adag babaruha amit örököltünk,de én már nem adtam a picire.Kicsit régebbiek ezért nem szeretném teszveszre feltenni és pénzt se kérni érte,viszont a kukába se dobnám ki ,mert bizton van olyan család ahol ennek is örülnének.
2012. dec. 5. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rakd be dobozba, írd rá h Mikulásgyár és ad fel a postán. Ingyen eljuttatják a rászorultaknak.
2012. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
én is ezt javasolnám!
2012. dec. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem hozzájuk érdemes.. talán első körben a védőnő.. neki tisztában kell lenni, hogy az általa "felügyelt" gyerekek, családok milyen körülmények között élnek, a családsegítőhöz lehet nem minden infó jut el.

Ez nagyon szép gesztus tőled :) sokak örülnének, még akkor is ha a gyerkőc nem az utolsó divat szerint van öltöztetve, hanem hogy egyáltalán van/lesz ruhája.

2012. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Biztos ,hogy a mikulásgyárba is örülnének neki? Nem csak újabb ruhákat fogadnak el. Én csak annyit tudtam,hogy élelmiszert édességet és játékokat lehet leadni.
2012. dec. 5. 23:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a védőnőt kérdezném első körben. Vagy esetleg Nevelőotthon...?
2012. dec. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én a védőnőnek adnám, ha van ideje foglalkozni ilyennel.


Én ezen kívül nem hiszem, hogy biztosan olyan helyekre kerülnek a küldemények, ahová szeretném.


A minap voltunk vásárolni, és két hajléktalan nyakig benne volt a kihelyezett ruhás konténerekben, és szedték ki a cuccokat belőlük, amiket a jó szándékú emberek valószínüleg nem nekik szántak.


És a Máltai szeretetszolgálatnál is láttam már barna embereket....

2012. dec. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szemem Fénye Alapítványhoz próbáld meg eljuttatni! Ott nagyon nagy szükség van adományokra, mert ezekből tartják fent a Dóri házat( gyermek hospisház) és gyógyíthatatlan gyermekek családját is támogatják!
2012. dec. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy alapítványt keress, van egy csomó, ahol babákkal foglalkoznak, ott biztosan nagyon fognak örülni neki. Vagy egy gyerekkórházban is jó helye lenne.
2012. dec. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a múlt héten voltam bent a Családsegítőnél megkérdezni, és nagyon szívesen fogadják. Elosztják a rászorulók között, illetve itt nálunk péntekenként ingyenes ruhabörzét is tartanak.

Én is pont így vagyok mint te. Teljesen jó állapotú ruhácskák, de nem márkásak és nem a legújabb divat szerintiek.

2012. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen ruhákat a védőnőnek adtam. Vagy az újszülött rugikat, bodykat a kórházba is beviheted ahol szültél.
2012. dec. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!