Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen normálisak a...

12 hetesen normálisak a rosszul létek?

Figyelt kérdés

8 hetesen kezdődtek, gyomor sav, puffadás (szellentés 2 percenként)

Most bármit megeszem, bármikor, hányingerem van tőle! Amit eddi imádtam, azt sem tudom megenni, 2 falat, és nem esik jól.

Mikorra múlik ez el?


2012. dec. 3. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 15.hétig tartott
2012. dec. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Én a hetedik hónapig hánytam.
2012. dec. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a tüneteid teljesen normálisak, én pl nem csak íztől, de látványtól is undorodom. két napja majdnem elhánytam magam a kutya kajájától, pedig tudtam, h nem kell belőle ennem.


egyénfüggő, h meddig tart. elvileg az első három hónapban van csak rosszullét, de látod, van, aki a 7 hónapban is rókázik, van, aki sosem.

2012. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a 7 - 14 hétig voltam rosszul, úgyhogy kitartás, nem sok van már hatra belőle remélhetőleg :)


Jó babavárást!

2012. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan voltam mint te aztán 14héttől jobb lett de most 22hetessen visszajött a hányinger. B6ot szedek rá.
2012. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az előző terhességemnél semmi bajom nem volt, sem sav, sem puffadás, sem hányinger, semmi!

Ez nagyon rossz, pláne hogy olyan illatosakat durrogtatok, a férjem nem tud mellettem megmaradni, mint aki rohad belűről. Már elnézést, de kikészít ez a terhesség! Állandóan aludnék!

2012. dec. 3. 11:58
 7/8 anonim ***** válasza:

húhúhúúú, a bélgázok engem is gyötörtek/gyötörnek. :) én szóltam páromnak, hogy ez van, nem tudok mit csinálni.

a rosszullétek kábé a 8-9. héten kezdődtek és a 16. hétig tartottak. akkor mintha egyik pillanatról a másikra elvágták volna.

remélem nálad hamarabb elmúlik, kitartás :)

és próbálj meg minél többet pihenni, ha teheted :)

2012. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ez normális ilyenkor. Én a 7-16. hétig hánytam. Utánna a hányás megszünt,de a reggeli émelygés a mai napig megvan. Kitartás,hátha nemsokára elmúlik!

34 hkm

2012. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!