Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még 3 hetem van a szülésig,...

Még 3 hetem van a szülésig, elvileg, de 1re kevesebb a türelmem sokat idegelem magam, tele vagyok vízzel, nehezen megy az öltözködés, meg már minden, mi a bajom?

Figyelt kérdés
már minden apróságon felmegy a pumpa
2008. máj. 26. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hetem van,de abszolút együttérzek.

Imádom a várandósságot,de már nagyon szeretném a kezembe tartani a kis babómat.

Szerintem türelmetlenek vagyunk,ami teljesen érthető.

Kitartás,ez már a vége!

2008. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! nekem is 3 hetem van még szülésig. 2 napja vizesedik a bokám és a lábam, éjjel 2 óránként járok slozira, egyedűl nem bírom felvenni sem a cipóm sem a zoknim. Egyszóval nagyon várom már én is, hogy kibújjon a babó.

Kitartást lehet már csak napok kérdése, hátha a melegfront megindítja.

37 hetes kismama

2008. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat,boldog babavárást,nekm már régebbtől vizesedik a lábam :(
2008. máj. 26. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne siettessétek az időt! Én enm vártam h megszüljek mert nagyon imádtam a terhességet a kellemetlenségek ellnére! Én már akkor is azt mondtam h nem akarom megszülni mert olyan jó terhesnek lenni! Most szülés után pár héttel is ezt gondolom! Mikor kint van sokkal nehezebb! Nekem az orvosom ezt mondta miután kibujt a babám: "nah anyuka most jön az igazi neheze, fel kell nevelni" és milyen igaza volt! Használjátok ki minden percét a terhességnek!!!
2008. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
persze ilyenkor nehéz.de szeribntem jo ez az izgalom . mert a vége a legizgalmasabb. hogy hogy fog kinézni meg minden. szoval mindenben van jo csak az nemmindegy hogy hogy fogod fel. de tényleg nehéz ez a cipős dolog. 39 hetes kismama
2008. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!