Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik lehet a jobb 4D rendelő?

Melyik lehet a jobb 4D rendelő?

Figyelt kérdés

[link] vagy

[link]


2012. nov. 29. 16:34
 1/6 kittycica1987 ***** válasza:
Ezeknél én nem voltam, de adhatok egy tippet ha gondolod. Én a G1 intézetben voltam és maximálisan meg vagyok/voltam elégedve velük. Amúgy a csomagban amit kiváltasz a kuponnal (védőnőtől kapod) van kupon is. Így ha jól tudom 7990 az ultrahang akciósan.
2012. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Csak én már holnap menni akarok mert már betöltöttem a 28.hetet!:-(
2012. nov. 29. 17:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem.Ez is jón ak tűnik.De itt is adnak komplett genetikai vizsgálatot és cd-t,dvd-t is plussz képet?
2012. nov. 29. 17:17
 4/6 kittycica1987 ***** válasza:
Igen! Én kaptam vagy 15 db képet + 20 perces videót. Illetve még ajándékként egy álltalunk választott képet ki is nyomtattak és képkeret is van hozzá. Nagyon rendesek. Megmondom őszintén bánom hoy nem hozzájuk mentem vissza másodszorra. 36 hkm
2012. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi.meggondolom!:-)
2012. nov. 29. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is tudom ajánlani a G1-et:)

Én terhesgondozásra is oda járok a doktornőmhöz,nagyon rendes,kedves ott mindenki!

2012. nov. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!