Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy 33 hetesen...

Miért van az, hogy 33 hetesen állandóan úgy érzem, hogy fáj a hasam vagy alul szúrkál, és olyan most már 1-2 hete nincs, hogy ne lenne vmi kellemetlenség?

Figyelt kérdés

Este sose tudok időben elaludni, igaz, a 3 éves lányom is lefáraszt.

Zsibbadok sokat és vhogy estére tényleg úgy érzem, hogy mindenem zsibog, fáj, szóval rossz...

Elvileg jól vagyok a doki szerint, csak a külső méhszáj van még vagy már nyitva, ami szerinte nem gond.


2009. aug. 18. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális, amit érzel lehetnek jóslók és egyre több édes teher lesz még, hisz a baba egyre jobban gyarapszik így egyre több súlyt kell cipelni :) Nekem is zsibbad a kezem, reggel annyira el tudom aludni hogy szabályosan fáj, pedig ugyan abban a pózban alszom mint eddig, de mégis zsibbad, fáj. Szerintem ez már a végéig így lesz, sőt még most tudunk aludni (már amennyire) de lehet pár hét múlva már sehogy sem lesz jó.

Próbálj napközben ha tudsz a kislányod mellett azért pihenni.

Sok boldogságot, már nincs messze a vége!

Egy szintén 33 hetes kismami

2009. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hasonló a helyzetem. Én 35 hetes vagyok, és vannak napok, amikor úgy érzem, hogy menten megszülök. Máskor meg egész jól vagyok. A kezem nekem is szokott zsibbadni, sőt néha úgy feszülnek az újjaim, mintha kidurranának, pedig nem is vizesedik. A hasam naponta 3-4-szer bekeményedik, és szurkál. A derekam leszakad, stb...

Az alváshoz meg kipárnázom magam, így 2-3 órákat egyhuzamban tudok aludni. Aztán elmegyek pisilni, a másik oldalra fordulok, és megint pár óra pihi. Teszek a lábam közé, a hasam alá és a hátamhoz is egy kispárnát. Ezek nélkül félórát sem tudok feküdni! Hátha ez nektek is beválik!!

Üdv: 35 hetes kismama

2009. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Jó ez a kipárnázás, szerencsére 23 hetesen vettem szopipárnát, nem is tudom hogy aludnék nélküle :)

De a legjobb amikor hiába fordulok a másik oldalamra szintén pisilés után van hogy vissza kell fordulnom mert érzem hogy a babám ott helyezkedik el (azon az oldalon érzem a "puklit")és nem akarom megnyomni :)

Szép estéket Nektek!

2009. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!