Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3napja tök sokat bulizik a...

3napja tök sokat bulizik a babám odabennt, ez normális?

Figyelt kérdés
Én örülök neki,mert szeretemérezni,hogy velemvan,de kb 24-27hetes koráig csinálta ezt.+napja egész nap görcsöltem,majdnem azt hittem megszülök azóta minden okés,bár salbutamolt kell szedjek a görcsökre,de a baba totál beindult.pörög forog,hullámzik.Ez így szokott lenni,mert azért nekem még odébb van a szülés időpontja-7hét,vagy ez nem normális.Írjatok tapasztalatokat légyszives kinek mennyit mozgott ez időtájt.Köszi.
2008. máj. 26. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez így van....tök normális!Majd a végén uccsó egy-két hétben kevesebbet tud mozogni kicsi lesz neki a hely....

Megnyugodhatsz! Minden oké!

2008. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia

én a 31.hétben vagyok, már legalább 3hete nem állt le a babóm.nem tudom mikor alszik? :D

szóval normális dolog, és én is örülök, hogy érzem, így tudatja, hogy él:D

boldog babavárást

2008. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!