Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem híztam egy dekát sem 16...

Nem híztam egy dekát sem 16 hetes koromig, most egy hét alatt 1,5kg jött fel. Ez normális? Hogyan lehet úgy kordában tartani a hízást, hogy a bébim ne szenvedjen hiányt odabennt semmiben?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A hogyanra sajnos nincs kész válaszom, csak arra, hogy az egészséges súlynövekedés hetente fél kiló. Ezt kellene valahogy tartani. Több zöldséggel, teljes kiőrlésű gabonával, kevesebb édességgel, fehér kenyérrel.


Írd be a keresődbe, hogy terhesdiéta. Ne aggódj, ez nem fogyókúrát jelent! A terheseknek nem szabad fogyókúrázni. A terhesdiéta azt jelenti, hogy meghatározott mennyiséget kell ennünk a fontos tápanyagokból, és minimálisat a tápanyagokban szegény, de kalóriadús dolgokból (kóla, csoki).


Olvasd el pl ezt: [link]

2009. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan voltam, mint te. Annyi, amit észrevettem, hogy nekem 2-3 nap alatt felszalad hirtelen 2-3 kg, utána pedig hetekig nem mozog a sűlyom. A 16. hét után kezdtem el hízni, most 32 hetesen 9 kg-val vagyok több az indulósúlyomnál. Ez tök belefér, nincsen vele semmi bajom.
2009. dec. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok, hogy nem feltétlenül leszek viziló. Nagyon köszi a linket is! :)
2009. dec. 9. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!