Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellem nagyon kirepedt...

A mellem nagyon kirepedt Lilás csikok! Mit tegyek? Mivel lehetne helyrehozni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom el fog-e múlni, kenegesd olivaolajjal, és mindig hordj melltartót. Éjjel sportmelltartót lehet. Ha bekened olajjal érdemes mellteartóbetétet használni, hogy ne kenje össze a ruhádat.
2008. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez alkati dolog, már nekem is kezd repedni alul, és képzeld még mi lessz amikor tejbelövellésünk lessz.Sajnos ezzel nem lehet mit tenni, kenegesd bármilyen hidratáló krémmel, de azzal se fog elmúlni.Majd talán szopiztatás után.
2008. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:( Hát ez van, köszönöm szépen a válaszokat.
2008. máj. 26. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az a baj, hogy ha megrepedt, akkor az már nem múlik el. Max az évek alatt elhalványodik, gyöngyházszínű lesz, de látható marad. Nem tudom a hasad reped-e, azt mindenképpen kenegesd olajjal, mert azon sokkal szembetűnőbb marad a repedések helye.
2008. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem szülés utánn repedt meg a bör.viszketett,megvakartam és ég csúnyább lett.Sajna elmúlni nem fog,csak majd halványulni.már nem annyira piros,de még mindíg la´tszik.Ez már csak ezzel jár.

Próbáld kenni,hátha nem fog jobban repedni.

2008. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elnemfog mulni a repedés.de a lilás folt igen. és nemek is van és a lilás szine elmult de megmaradt a csik. de nemkell tőle félni mert nemlátszik csak ha negyon megnézi az ember.
2008. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!