Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. hetemet toltom es napok...

37. hetemet toltom es napok ota hasmenessel kuszkodok. Mit csinaljak ellene? Hogyan tudom helyrehozni a szekletemet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

szia.Hát én még csak 28 hetes vagyok, de nagyon sok helyen olvastam, hogy a hasmenés a szülés kezdetére utal.Nincsenek erre utaló jeleid?minden rendben van veled,ezen kívül?fájások?méhszáj?szerintem menj el a nődokihoz,ne hogy hírtelen meglepjen a dolog.de lehet valami vírus is, ami elég divatos mostanába.én dokihoz mennék a helyedben, mint helyileg kezelném.

sok sikert neked a szüléshez.

2008. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én is ugy tudom ,hogy ez a szülés kezdete a hányás és a hasmenés.Más panaszod nincs?38 hetes kismama
2008. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyenkor teljesesen normális. Azt olvastam, hogy szülés előtt sok kismama hasmenéssel küzd, ami a szülés után természetesen elmúlik.
2008. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Penteken volt mar hasmenesem es voltam dokinal. A mehszaj zarva van es mivel elotte antibiotikumot kellet szednem azt mondta hogy azmiatt van. De nem adott ra semmit es nam is mult el sajnos :( Igy nem tudom mit tegyek.

Persze amire szedtem az antibiotikumot az sem mult el. (hugyuti fertozes)

2008. okt. 19. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum a bélflórádat gyengíti, rombolja, ezért lehet hasmenésed. Egyél probiotikus joghurtot, segíteni fog!
2008. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!