Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek kirepedt a bőre terhess...

Akinek kirepedt a bőre terhesség alatt, kb hányadik héten vettétek észre?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nekem már 2.baba, 34.héten vagyok :)) Elsővel is megúsztam és eddig is úgy néz ki (kop-kop)de nem merem hinni, hogy 2 gyerek után sem lesz egy striám sem....Félek ezután fog csíkosodni a bőröm


Nektek hogy volt?Mikor repedt ki, ha kirepedt?


2011. júl. 25. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem az utolsó 1-1,5 hónapban.

de szerintem ez adottság kérdése...van aki vagyonokat költ kencékre, s mégis tiszta csik lesz,van aki meg semmit nem hazsnál és szép marad a bőre...szerintem ha elsőnél nem lettek esélyes h most is meguszod.

2011. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó 2 hónapban kezdett el kirepedezni de rendesen viszont nekem nagy 4,5 kg-os babám lett 59 cm. :)
2011. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem a 36. héten jelentek meg nagyon vékony pici fehér striák, a szülés után látszott sajnos, de nem volt vészes, fel tudtam venni két részes fürdőruhát. Mosta második terhességemnél még nem jött újabb. Remélem nem is fog!!
2011. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kb. 34. héttől, pedig minden este kentem.
2011. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt pár nappal, de nem vészes, 3-4 db 1-1,5 cm és teljesen lent. Csak akkor látom, ha nagyon erősen keresem, vékony és szépen összehúzódott. Most várom a másodikat, 39. hetes vagyok, de még nincsen:) Szerintem ez genetika.
2011. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 40. héten repedt ki egy kicsit. Most a 2. babánál az előző csíkok repedtek egy kicsit tovább.

39 hetes

2011. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi :)

akkor még esélyes vagyok én is :((

2011. júl. 25. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is sajnos vagy 2-3 hete jöttek elő, pedig én is reménykedtem... Nekem a köldököm alatt/körül vannak jó páran, de még nem vészesek szerintem, de sokan vannak.. :-((


39+5 hkm

2011. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én csak szülés után vettem észre,nagy pocakon kisimult,de végülis nem vész, a köldököm körül van pár...Mondjuk hatalmas hasam volt,így nem csodálom...
2011. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!