Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tüneteknek hogy kell megszűn...

A tüneteknek hogy kell megszűnniük? Baj van? 12 hetet töltöm holnap! Nagyon félek! Mit kéne éreznem 12 hetesen?

Figyelt kérdés
Ma felébredtem,és semmi olyan érzésem nincs,hogy terhes vagyok! Elmúlt az émelygés,hányinger,a mellem meg a hasam se feszül,nem is nyilalgat, sőt inkább plöttyedt lett!Egyszer ár jártam így,akkor missed ab-om volt,bár az hamarabb,mint 12 hét!10 hetes voltam dokinál,a baba 36mm-volt és miden rendben volt!
2008. máj. 26. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egyik napról a máiskra szűntek meg a tüneteim. Ez önmagában még nem jelent gondod!

Ha voltál dokinál, biztos minden rendben van, már működik a méhlepény rendesen, megtapadt, ne félj:-)

Próbálj meg nem aggódni, az nem jó.

Beszélj a dokiddal, biztos megnyugtat.

A tünetek amúgy is ilyenkor már el szoktak múlni...

2008. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért is idegesít,mert amikor utoljára voltam dokinál,akkor kérdezte,hogy van -e tünetem?

Mondtam van!

Errő ő: Addig jó, míg van!

2008. máj. 26. 09:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbálj ne idegeskedni.

Én is 12 hetes vagyok, semmi bajom nincs, eddig sem volt. Én ezért szerencsésnek érzem magam. Nem hánytam, nem émelyegtem. 1x öklendeztem a vérvételen, de semmi több. Jól érzem magam.

Próbáéld meg élvezni a terhességed. Gondolj arra, hogy a baba nagyon jól érzi magát. Most már a hátralévő időre beköltözött. Ne aggódj!!! Ez nagyon fontos. Én nekem is volt egy vetélésem 7 hetes voltam. Sokat idegeskedtem, hogy vajon minden rendben van-e. És utána megfogadtam, hogy ha legközelebb teherbe esek nem aggódok. Ez így is van. Teljesen jól vagyok, élvezem az életet. A babámmal együtt.

Sok sikert, kitartást, és egészséget kívánok neked.

NE AGGÓDJ.

(Ha baj van, annak lesznek jelei, de ne gondolj erre)

12 hetes kismama

2008. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak probalt viccelodni a doki 1 kicsit.

En most vagyok 11 hetes es 3 napos terhes es a mult heten nekem is kevesebbek lettek a tuneteim(mondjuk en nem hanytam reggelente),mar nem olyan erzekeny a cicim,mar nem vagyok annyira ingerlekeny mint azelott...kicsit en is megijedtem es penteken kellett kontrollba mennem,de minden OK volt,annyira ficankolt a babo,hogy szinte 1 pillanatra sem allt meg :o)

Ne aggodj!Hisz azzal sokkal tobbet arthatsz!

....mondom en aki folyon aggodik,nekem is missed ab-om volt a tavaly....es en is szoktam aggodni!Pedig tudom,h tobbet art mint haszanl!

Ha nagyon aggodsz es szegyelsz visszamenni a dokidhoz akkor en a helyedbe beesnek 1 uh-ra 1 magan dokihoz...

Gratulalok a babhoz!

2008. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetesen szűnek meg a tünetek, egyik napról a másikra. A babával semmi gond, szépen fejlődik, 11 cm már. Ne ijedj meg, 12 hetesen már nem feltétlenül kell tünetnek lennie. 14 hetes kismama
2008. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szió!Ne félj,én is igy jártam,hogy 11 hetes terhessen elmultak a tüneteim,és meg ijedtem.De semmi gond,túl vagy a nehéz időszakon is!Tudod az én első babám is meg halt hasamba 9 hetes terhes voltam,most meg minden renbe van.Most vagyok a 19 hétbe,egy kis hányinger,meg idegileg kicsit labilis vagyok,de jól van a babám.Lehet neked 13-dik héten meg mózdul,mert én igy jártam,és azt mondták azért mert második terhességem ő.Szóval nem sokára érezheted őt:)Gratulálok babádhoz!!
2008. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak cicifeszulesem volt, mas nem. Az is egyik naprol a masikra elmult.

Te mar belepsz a masodik trimeszterbe, az a terhesseg legjobb resze, akkor majd kicsattan az ember :)

2008. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 12 hetes vagyok, és nincs tünetem, nincs rosszullét, semmi ilyesmi. Mondjuk nekem már látszik a hasam. Ha nem látnám a hasamat, én sem érezném terhesnek magamat. Hidd el, ha baj lenne, már éreznéd, látnád, vér és görcs formájában. Szerintem örülj neki, hogy nincs semmi bajod!!!! Élvezd a terhességet :)
2008. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!