Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt mensi elött egy...

Nem várt mensi elött egy héttel milyen tüneteknek kell lenni, ha valaki babás?

Figyelt kérdés
Babát várok nagyon...nem a mensit:)
2008. ápr. 10. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más és más. Nekem alhasi szurkálás, puffadás, mellérzékenység volt és nagyon ingerlékeny voltam. De ezek nem kellenek feltétlen, attól hogy nincs tüneted még lehetsz babás! Drukkolok hogy baba legyen!

6 hetes kismami

2008. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első tünet csak a mensi idején jelentkezett: ugyanúgy fájt a hasam és a derekam, mint mensi előtt, de nem jött meg. És feszültek a melleim is (de az mensi előtt is jellemző volt nálam).
2008. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a gyors válaszotokat,aranyosak vagytok:)Annyi tünetem van, hogy a cicim az nagyon feszül(fáj),de már 3-4 napja.Szokott fájni,de csak mensi elött 1-2 nappal, és mensikor el is mulik.Most meg akkor már lehet azt mondani, hogy mensi elött már vagy 10 nappal fáj.A höm.elég magas már napok ota,37 körül van.Nagyon remélem, hogy örülhetek:)Nektek pedig gratulálok!!!!Szoritsatok!!!:)
2008. ápr. 10. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem megvolt minden tünetem és örültem is hogy baby lesz de ma megjött:((!
2008. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet találgatni de igazából nem szabad beleélni magad,amíg nem késik,mert nekem is volt már,h hasszurka volt, fehérfolyás, meg fent volt a hőm meg minden stimmelt,ahogy itt sokat írták a tüneteiket,mégis megjött.Szóval igazából ezekre a tünetekre nem szabad alapozni.
2008. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a mensi előtt csak egy jel volt, egy erős kék ér a mellemen. A férjem szerint az olyan volt azelőtt is, szerintem nem...

Minden már tünet csak az elmaradt mensi után jött.

Sok szerencsét! 18 hetes kismama

2008. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!