Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell megjelenni a...

Mikor kell megjelenni a tüneteknek?

Figyelt kérdés

Lombikos vagyok, kedden volt a beültetésem. Azóra várom, lesem a tüneteket, de eddig még csak annyit vettem észre hogy jóval szomjasabb vagyok mint azelőtt, éjjel is kijárok pisilni és néha még napközben is alszom. De semmi más.

Korai még és csak türelmetlen vagyok? Vagy valami gond van?


2009. aug. 8. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedd ugye negyedike volt? Mert elvileg a beágyazódás lombikosoknál is ugyanúgy 8-10 napig tart, akkor kezd el termelődni a HCG. Szerintem ne annyira a tüneteket várd, mert vagy lesznek, vagy nem, inkább ne várd a mensid. Elvileg 18-a körül nem kellene érkeznie, ha nagyon türelmetlen vagy, akkor is 17-e körül tesztelj legkorábban, vagy akkor, ha már nem jön meg.

Az biztos, hogy most még nem is kell lenne tüneteknek, mert a megtermékenyített pete egyenlőre csak vándorol, nem okoz még semmit.

(A tünetekről annyit, hogy én a második babámat várom, de egyik terhességemnél sem éreztem semmit az elején, kb a 8. héttől lettem fáradtabb, álmosabb, néha szédültem és ezzel fel is soroltam az összes terhességi tünetemet a magzatmozgás előtt. Lehet, hogy te is ilyen típus vagy, akkor pedig meg sem fogod érezni, hogy babát vársz.)

2009. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még egy kérdés: te kaptál HCG-injekciót? Vagy azt csak az inszemesek kapnak?

Azért kérdezem, mert ha kaptál, akkor amiatt kb tíz napig van kimutatható HCG a szervezetedben, ami annyit tesz, hogy ha ezalatt az idő alatt tesztelnél, akkor nagy eséllyel pozitív lenne a teszted, de ez nem a baba miatt lenne, hanem az injekció miatt. Úgyhogy sokkal korábban ne tesztelj.

2009. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, negyedikén volt. Menzit nem kell várnom, mert nekem az csak gyógyszerre jön meg, simán magától nem. Úgyhogy semmiképpen sem jönne meg. De 18én megyek vérvételre, akkor addig próbálok türelmes lenni :-)

Ja, és nem kaptam HCG injekciót.

2009. aug. 8. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Izguljunk együtt,mert nekem meg csütörtökön(6.-án volt)a beültim.Én is lesem a tüneteim,de csak a melbimbóm érzékeny,és néha fájdogál a hasam,mást nem érzek.Én még fekszem jobbára,de nagyon izgulok.Ha gondolod,irj privibe,eszmét cserélhetünk.Te hol voltál lombikozni?Sok szerencsét,és boldogságot kivánok neked,addig is:)Üdv:Gabriella
2009. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!