Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uszodába járó kismamik,...

Uszodába járó kismamik, meddig jártatok usziba?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok,ilyenkor még szabad?
2009. aug. 17. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha zárt a méhszáj,igen-de nem tudhatod mikor nyilik ki,akár kicsit is mert nem érzed.USzodában meg elég nagy a fertőzésveszély.Én nem mertem menni terhesen.
2009. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ameddig zárt a méhszáj, addig mehetsz. Jó úszkálást!


(A barátnőm a 35. hétig járt minden nap, rendszeres orvosi vizsgálat mellett. A terhessége alatt alig hízott, és nem vizesedett be csak az utolsó 2 hétben. A gyereke 2 éves és makk egészséges.)

Én 25. hetet töltöttem be, és rendszeresen járok. Igazából már csak a hátúszás az, ami igazán kényelmes és nem feszül közben a hasam, a másik 3-nál sajnos igen. Neked?

2009. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2009. aug. 17. 10:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem még megy a mellúszás,igaz gyakrak kell pihennem közben. Ma megyek dokihoz,remélem rendben talál mindent és még úszhatok pár hétig.Nagyon hiányozna,ha nem..
2009. aug. 17. 10:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azelőtt úsztam. Mikor terhes lettem abbahagytam. Az uszodában és a stardokon a legnagyobb a fertőzésveszély. Nem hiába ajánlják a fürdés helyett is a zuhanyzást. Hagyd az uszást a szülés utánra.
2009. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is úsztam rendszeresen, mikor terhes lettem, azonnal letiltott az orvosom a fertőzésveszély miatt. Óvatos légy! A barátnőm uszodai fertőzés miatt szült a 33. héten.
2009. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak érdekesképpen: nálunk vizi terhestorna is van. Uszodában, ugyanott ahol a mamókákat is mozgatják.
2009. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!