Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a fájdalom mi lehetett? A...

Ez a fájdalom mi lehetett? A szülés közeledtét jelezné?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom, hogy mi is az a jósló fájás, néha egyszer-egyszer fáj, görcsöl az alhasam, de aztán pár másodperc vagy fél perc múlva elmúlik. De nem olyan vészes. Viszont most éjszaka olyan fájdalom tört rám, ráadásul a méhem tetején, mint amikor az éhségtől már mardossa az embert a gyomorfájás. Csak ez nem a gyomrom volt. Nem tudom érthető-e. Amúgy nem csak most éjszaka volt, hanem tegnap délelőtt is volt egy ilyen, mintha szörnyen éhes lettem volna, de ez is elmúlt kb negyven másodpercen belül. Most akkor ez mi? Ez a jósló, vagy az, amit eddig éreztem? Be is keményedett ettől az újfajtától a hasam. Amúgy 25-re vagyok kiírva, szóval akár jósló islehetett, de én tényleg nem tudom, hogy melyik melyik. Szerintetek?
2012. nov. 21. 11:28
 1/10 A kérdező kommentje:
MÉg annyit, hogy ettől az újfajta fájdalomtól teljesen leizzadtam és kiment a vér a fejemből is, majdhogynem már ájulás közelébe jutottam. Ha ilyen a szülés, akkor én nem tudom, mit teszek! Tuti be fogok ájulni!
2012. nov. 21. 11:29
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, annak tűnik.

Nyugi, ez így teljesen ok.

Ilyenből lesz majd "sok".

Amikor rendszeresen jönnek és nem állnak le többé, akkor indul a szülés.

De még lehet hogy egy akár két hétig is így "szórakozik veled", vagy akár ma beindulhat, nem tudni.


Nyákdugód még megvan? Bár nem törvényszerű, hogy szülés előtt távozzon, azért gyakori.

2012. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Dehogy fogsz beájulni! :o)

Lesz egy csodaszép csemetéd! :D

2012. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az fontos, hogy ilyenkor ne hajtsd hátra a fejed semmiképp, és szülés közben sem, akkor tényleg ájulás közeli állapotba lehet kerülni. Én egyszer megcsináltam az első vajúdásomkor, nagyon nem volt jó...
2012. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Atyaúristen ne ijesztegessetek! :D Hát ez a fájdalom kibírhatatlan! És ez még csak mutatóba van, hol van ez még az igazitól? Most már értem, miért nem engedik a kismamákat enni vajúdáskor illetve előtte. Hát én tuti mindent kihánynék!

Jó, nem hajtom hátra a fejem, köszi a tippet! Hát remélem nem ma szülök meg, mert ma vizsgázik a párom... Nem lenne jó vizsga közben telefont kapni, hogy "apa kezdődik!"... :)


Köszönöm a válaszaitokat! Ment a zöld kezecske!

2012. nov. 21. 11:49
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja! És a nyákdugóval még nem találkoztam sajna, vagy hálistennek...
2012. nov. 21. 11:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyanaz voltam mind a három. :o)


Ha nem volt nyákdugó, akkor szerintem jó eséllyel még van pár napod. De ki tudja persze. :o)


Ki fogod bírni, csak optimistán!

Én már 3x átrágtam magam rajta, és hidd el, nagyon megéri! (Bár ezt nyilván Te is sejted!)


Szép szülést!

2012. nov. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezeket néha én is érzem amiket te, kb. 4 napja, pedig én még csak 35 hetes vagyok, remélem nálam még nem a szülést jelenti :D
2012. nov. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hahh, kis cseles! :) Köszönöm a választ, és persze, értem én, hogy megéri, de akkor is olyan félelmetes!


Utolsó, remélem én is, hogy a picid még bent marad egy pár hétig, bár most már sok eséllyel életben maradna! De inkább fejlődjön ki rendesen, hízzon csak, úgy az igazi! :)

2012. nov. 21. 13:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanezek a tünetek vannak, csak hozzá még egyre többet keményedik a hasam, amit kb 1 hete érzek, illetve a derekam pont ma egy hete fáj, hol erősebben,hol gyengén.

Kérdező neked leszállt a hasad?

2012. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!