Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babakocsi vásárlás! Nektek...

Babakocsi vásárlás! Nektek milyen van, milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnénk, amit csecsemő korától, amíg igénye van rá a gyerkőcnek, használni tudunk! Szóval mindenképp többfunkciós! És újat szeretnénk! Legyen 4 kereke, de ne túl nagyok. :-) Állítható tolókara legyen.

Árban ne legyen túl drága, olyan max. 60.000ft körül. Szerintetek?? Tudunk ennyiért venni?


2012. nov. 21. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
csakis bolygókerekű,nem travel systemes,mert a mi babaánk kinőtte a mózest 2 hónaposan.
2012. nov. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van én elégedett vagyok vele. Bár ennek viszonylag nagyok a kerekei, de hátha... :)

2012. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy belekérdezek, de annak, hogy a gyerek kinőtte a mózest mi köze ahhoz, hogy travel systemes? Nekünk az van,a gyerek 3 és fél hónapos és közelében nincs, hogy kinője. Ez inkább márkától függ.

Nagyságrendileg lehet venni ennyiért újat. Menj el egy nagyobb bababoltba szívesen segítenek. Érdemes megnézni élőben és tologatni egy kicsit, hogy konkrétan neked melyik tetszik.

2012. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ABC Design van! nagyon szeretem! A lányom most 9 hónapos! Ő is szereti, kényelmes neki is, nekem is! :) És könnyen összecsukható, nem nagy, így praktikus is.
2012. nov. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt a babakocsit vettem(Baby Merc Agat Lux)használtan,2 hónapot volt használva össz-vissz,és így vettem meg 45 ezerért.Szóval még teljesen új.Van hozzá mózeskosár,babahordozó,pelenkázótáska,állítható a tolókar,fékezhető,át lehet állítani ülőkocsira is.Szóval ez a baba kocsi teljesen újszülött kortól használható szerintem vagy 2-3 éves korig.

2012. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja egyébként újonnan olyan 68-70 ezerért meglehet venni.

Itt van egy link,ezt is megkukkanthatod:

[link]

2012. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!