Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dagi Mamik! Apa hányadik...

Dagi Mamik! Apa hányadik héttől érezte a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 22 hetes,de még nem érzi a kezével. 85 kilóval kezdtem a terhességet (160cm vagyok), legutoljára 4 kiló plusz volt a "mérlegelés" eredménye,de azóta már biztos van 5 kiló plusz is. Hasonló testalkattal mikor érezte apa a mocorgást?

2012. nov. 21. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
24 hetesen már biztosan érezte, előtte csak néha, "mintha".
2012. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy nagyjából a 24 hét környékén érezte. Én is hasonló kaliberű kilóval kezdtem mint Te.
2012. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél (86-ról kezdtem) összesen talán kétszer érezte a vége felé, én is inkább beülről, nyugis baba volt. Most (95-ről kezdtem) 18. héten éreztem az első magzatmozgást, 20. hét körül már simán kívülről is lehetett érezni, sőt nem sokkal később látni is.

Szóval nem csak a testalkattól függ.

2012. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, én hasonló centikkel rendelkezem (162), a kilóim száma a terhességeim elején (3 gyerekem van) olyan 48-50 kg körül volt.

Apa mégsem érezte, fél időnél előbb biztosan nem egyiket sem.

Valahogy baba függő is, mert van, amelyik "nem akar" mozogni másoknak, még apának se.


De ez ne aggasszon, mára három apjukon csüngő lányom van. :o)

2012. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nem aggódom én,csak türelmetlenek vagyunk,apa is szeretné már érezni. :)
2012. nov. 23. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!