Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől érezte nálatok...

Hányadik héttől érezte nálatok az Apuka is a baba mozgását?

Figyelt kérdés
19+4 hetes vagyok, már 2 hete mocorog a baba, általában délelött egy kicsit meg este lefekvés elött. Szegény férjem mindig tapogat, hátha érezheti ő is, de semmi. Annyira várja már és persze én is, hogy érezhesse! Sokat kell még várnunk?
2012. nov. 14. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28 hetesen érezte először. már előbb is ki lehetett tapintani egyébként,csak amikor ő tette oda a kezét,akkor a fiam sosem mocorgott :) apa elvette,én rátettem,akkor egyből .... :)
2012. nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 30 hetesen éreztem.
2012. nov. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Golan Trevize ***** válasza:
16 vagy 18 hetesen éreztem először.
2012. nov. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
18 hetesen éreztem először, de még kézzel nem lehetett érezni. apa kb a 20-21. héttől érezte. először nem hitte el, hogy a kislánya rugdossa a kezét, azt hitte a pulzusom az :) meg kellett magyaráznom neki, hogy a pulzus az állandó, folyamatos lüktetés, míg a baba mozgása nem ilyen :) (szegénykém, néha olyan képtelenségeket képzel) :)
2012. nov. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

16 hetes óta érzem én h mozog apa kb 21 hetestől érzi...de persze még ritkán mert mihelyst oda teszi a kezét sokszor abbahagyja :) szerintem direkt ellenkezik vele :D így nagyon ritkán érzi ha mocorog :D

24hkm

2012. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon korán 13 héttől érzem én, de Ő 3. gyerek lesz. Kb. 19-20 téttől érezhető kívülről, most 22+4 vagyok és nagyon érezhető, ha elkapnám a pillanatot sztem simán látszana is kívülről, de természetesen mikor apa oda teszi akkor épp nem rúg:-) meg már volt olyan is hogy teljesen eltorzult a hasam mert kinyomta magát egyik oldalon:-)
2012. nov. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 19. héttől éreztem,apa meg úgy 25-26 hetesen először!Most 2 hónapos a lányunk!
2012. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 19.héttől érzem és a zenére nagyon szeret mocorogni 21hetesen néztük apával az xfaktort és annyira tetszett a babónak hogy mondtam apának na most add a kezded majd el ájult hogy ekkorákat rugdos! két héttel későtt ismét xfaktor alatt egyszer csak gondolt egyet és valamit kidugott pici popo vagy láb nem tudjuk de látványos volt akkor is csak lesett apa hogy az ott mi:-) Üdv 25hetes kismama
2012. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 20 hetesen éreztem először igazi rúgásokat, a párom pedig a 27.héten. De csak azért, mert sosem sikerült elkapnia a pillanatot. Ha ő tette oda a kezét, abbahagyta a mozgolódást a picur. :)
2012. nov. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az elsőnél 22 hetesen érezte ő is. De ekkor már látni is lehetett :)

Most még nem tartunk ott, még csak én érzem.

2012. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!