Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korán nyitott (külső) méhszájj...

Korán nyitott (külső) méhszájjal (c:3100 vagy c:3200) hány óra alatt lett meg a babátok, és hanyadik hétre? Neme? Hányadik baba

Figyelt kérdés

34.hétbe lépek lassan, a 27.hét óta c:3100 van.

Sokat kell lépcsőznöm,mert a negyediken lakom, és van háziállatunk is. Fiút várok, elvileg decemmber 2.hetére.

Mostanában kezdett keményedni a hasam többször is,illetve néha érzek gyenge mensi szerű görcsöket is. Magnéziumot nem szedek.

Tudom,hogy mindnekinél más, de tapasztalatokat várok.

Első babás kismama.


2012. okt. 27. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 26. héttől 2100-as értékem volt és 2 napot hordtam túl a fiamat. Sajnos én nagyon sokat szenvedtem mert ennél jobban nem tágultam semmit. Megindították reggel 8h-kor, és délután 17.18.-kor született meg a fiam.
2012. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha keménykedsz,görcsölgetsz,akkor kezd el szedni a magnéziumot,hogy tuti ne legyen kora baba!! Ha tudsz,pihenj is sokat!!-bár a lépcsőzés nagyon nem tesz jót!!

Nekem a 19. heti uh leleten volt rajta,hogy c:3100,a 23. héten már 2100 volt. Igaz,még messze nem járok ott,mint Te,csak reménykedem,hogy kihúzzuk a lehető legtovább!


Üdv:25hkm

2012. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32 hetesen a méhszájam 2110 volt. Kaptam tüdőérlelőt akkor, a koraszülés veszélye miatt. Most 35+4 hetes vagyok, és még mindig egyben. Pedig azóta sem kímélem magam. Vagyis én szeretném, de a 22 hós kisfiam, ezt nem teszi lehetővé.
2012. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

30. hét óta 3210 vagyok, 3-on lakunk, nincs lift, van 2 nagyobb fiam is, 3 hete jóslózok, folyamatosan suliba is járok, de még mindig semmi változás. :(


39 hkm

2012. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

AKkor ezek szerint bőven kihúzzák a c3100 vagy rosszabb értékkel rendelkezők is.

Annyit nem görcsölök,hogy "visszaszokjak" a magnéziumra, mert a 35-36.héttől már le szokták róla állítani a kismamákat úgyis.

Nektek a nyákdugó távozott már?

Én még nem találkoztam vele,pedig valahol azt olvastam,hogyha elkezd nyílni a méhszáj,akkor szokott távozni is. Vagy ez a belsőre vonatkozik?

2012. okt. 27. 16:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a 16. héttől vagyok 3100-as, de nem mondott a dokim semmit, hogy mit ne csináljak, mit csináljak. 3. baba lesz.

nem görcsölök, nincs semmi bajom.

2012. okt. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

27. héttől 2100 volt a méhszáj értékem, 40+6 hetesen szültem. Magzatvízelfolyással indult. Innen számítva 13 óra múlva már a karomban fogtam. Ő is kisfiú, nálam is 1. baba, és mi is a 4. lakunk, magnéziumot én sem szedtem. Görcseim nem voltak, néha keményedtem, és háziállatunk sincs.

Sok boldogságot Nektek!

2012. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor te is sokat lépcsőztél, kedves utolsó. Gratulálok a fiadhoz! ogy hívják? :) Utolsó elötti:Nekem meg sem emlitette a doki a c:3100 -at csak beirta a könyvbe. Gondolom akkor nincs túl nagy jelentősége.
2012. okt. 28. 19:08
 9/9 atina1983 válasza:
Syasztok én már 22 hetesen 1,5 110 volt az értékem most 26+3 napoos vok azóta nem változott sűrűbben járok orvoshoz magnéziumot szedek szigorú fekvés...azt mondta az orvos ha belső is kinyílik akkor kórház..remélem én is minnél tovább kihúzom...
2013. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!