Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » általános iskolában vagy...

általános iskolában vagy középiskolában, mennyire gyakori a tanárnők terhesek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem azert tobb a terhes diak, mert egy osztalyban 30 diak van, de csak 1 tanar...

semmi rendkivuli nincs abban, ha egy pedagogus terhes. Ugyanannyira fordul elo terhes tanarneni, mint terhes kalauz neni, vagy titkarno..vagy barmi.

A nok altalaban 20-40 kozott vallalnak babat, ha egy iskolaban csak fiatal tanarok vannak, ott surubben fordulhat elo. Ha az iskolaban csak 40 feletti tanarok vannak, akkor csokken a szam, akar nullaig...ez ilyen egyszeru.

2012. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
19:28 miért halt meg? :(
2012. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nem tudom, akkor még kicsi voltam, nem részletezte, amit meg is értek :( nagyon sajnálom. nem is tudom, hogy tudta feldolgozni, és vállaltak e másik babát ezek után.
2012. dec. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
sok válaszért köszönöm
2012. dec. 19. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!