Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit erzek a torkomon miota...

Mit erzek a torkomon miota terhes vagyok?

Figyelt kérdés

...nem vagyok megfazva,vizsont foleg este bedugul az orrom es mintha valadekos lenne a torkom.neha annyira zavar,h probalom felkohogni(mert sem fel se le nem megy),h elkap a hanyas.)

Ti is voltatok igy?mit lehet tenni ellene?


2008. máj. 24. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nincs összefüggésben a terhességgel. Nekem is voltak ilyen tünetek, amikor kijött az allergiám. Lehet, hogy allergiás vagy valamire. 15 hetes kismama
2008. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fokozott nyalkahartya guzzanat es nyaktermelodes pedig bizony elso trimeszterben elforodul, minden testnevd bovebb lesz atmenetileg.
2008. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszike a gyors valaszokt!Amugy soha nem voltam allergias!
2008. máj. 24. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én állandóan nyálaztam, és amikor félrenyeltem, a köhögéstől jó nagyokat hánytam...Áldott állapot...
2008. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! :)

az orrdugulás nekem egyre rosszabb lett az idő előrehaladtával. azt mondják normális, mivel ilyenkor jobban megduzzadnak az orrnyálkahártyák. enyhítheted: forralt vízbe oldj fel kevés sót és azzal csöpögtess a nóziba. a torkom nekem inkább fura, mintha kicsit fájna, pedig semmi bajom :). ez már csak ilyen. kitartás! időnként dártvédernek érzed majd magad esténként, de ne aggódj :).

35 hetes mami

2008. máj. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!