Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltok ilyenkor?...

Mit csináltok ilyenkor? 5hetes terhes vagyok, de egésznap nincs étvágyam, közben meg éhes vagyok. De egy falat nem menne le a torkomon. Meg émelygek. Van valami homeós cucc erre?

Figyelt kérdés
meg a fáradékonyság, pedig ki kell tartanom,itthon van velem 2,5éves kisfiam.
2011. febr. 22. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Ha már van egy gyermeked, akkor tudhatod mitől van, hogy nincs étvágyad. A gyomorégés, hányinger, de ugyanakkor éhes is vagy. Én 7. hetes vagyok és állandóan hányingerem van, de mindig a picire gondolok és erővel is, de enni kell. Neki szüksége van a táplálékra. Azért a pihenést is valahogy egy kicsit meg kell oldani, mert sokat kellene aludni is akár. Tudom, nem könnyű, ha van már gyerek, de ha ő alszik, akkor te is használd ki az időt és pihenj, aludj.

2011. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tudom, persze ez mivel jár, de első babával, reggel 8kor (menetrendszerűen) hánytam és aztán egésznap jól voltam.de ez most így sokkal rosszabb.csak abban reménykedem gyorsan eszalad ez az első pár hét, és utána talán ugyanolyan szép, probléma mentes lesz a terhességem mint a múltkor volt.aludni azt tudok, szerencsére ebéd után jó 2órát alszik a kisfiam, mindjárt megyek is mellé lefeküdni.

boldog babavárást neked is

2011. febr. 22. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia én ugyanígy voltam az első 3 hónapba de kell enni sokszor kicsi is jó én is ettem csak én mindíg rosszul voltam utánna de tudod a baba mindent megér!Kitartás túl leszel ezen az időszakon is!Homeopatia biztosan van rá de én előtte az orvossal konzultálnék.
2011. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, csütörtökön megyek ugyis dokihoz, akkor mondom neki.
2011. febr. 22. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!