Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy szülés előtt egy...

Igaz, hogy szülés előtt egy kis idővel visszaesik az étvágy? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam ilyet.
2009. aug. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
inkább aznap, nem bírtam enni, elötte nagyon kívánós voltam, utsó hónapban hívtam a legtöbbet, remélem most nem így lessz 29 hetes km
2009. aug. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok, de szinte egész nap alig eszek. Mondjuk sosem voltam nagy étvágyú. Most is inkább többször eszem keveset, mégha nehezen is megy le, mert nem kívánom, de tudom, hogy a Picúrnak kell. Inkább gyümit eszek, főételnek főzelékeket, kenyérfélét nagyon ritkán. Pedig így is már "híztam" 12 kg-ot, bár nem tudom, hogy hova, mert egyáltalán nem látni, legalábbis az ismerőseim azt mondják, csak a hasam nőtt. Én meg nem is érzem magamon.
2009. aug. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre. Mondjuk hozzáteszem, hogy a 30-37. hét között hiába ettem volna, kívántam dolgokat, de nem bírtam, mert iszonyatos gyomorégésem volt a baba miatt, utána leszállt a pocakom és örültem, hogy ismét ehetek hányás és ülve alvás nélkül.

Gondolom emiatt is volt jó végig akkor már az étvágyam.

Reggeliztem, ebédre édes-savanyú csirkét főztem rizzsel, de hasmenésem volt, úgyhogy nem maradt bennem. Késő délután még csípős levest is ettem, ami szintén távozott fél órán belül, utána már nem mertem enni. És éjszaka folyt el a magzatvizem.

2009. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!