Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » BPD:88.8mm, AC: 296mm. Mennyi...

BPD:88.8mm, AC: 296mm. Mennyi lehet a súlya?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem 2460 gr.-ot dobott ki.Itt a hosszát is megtudod nézni csak kell hozzá az Fl.

2009. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha beírod a google-ba, hogy gravidanza online, akkor le is fordítja olaszról magyarra. Úgy könnyebben ki tudod számolni.
2009. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi,ott próbáltam,de biztos béna vagyok.nem kevés ez a súly 36+5 hetesnél? Mondjuk,kislány.
2009. aug. 14. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
második vagyok. Nekem sem jött ki semmi. Elsőtől kérdezem, hogy számoltad ki?? Már beírtam 10-szer tuti és nem dobott rá semmit, csak egy "non"-t.
2009. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ráklikkeltek amit belinkeltem ott pont ezt a két adatot kéri.Beírjátok a Bpd-hez hogy 88.8 az AC-hez hogy 296.Utánna ráklikkeltek a Calcola il Peso Fetale szóra és mindjárt ki is adja a számolt értéket.ÉN ha ráklikkeltem nekem kiadta azt amit leírtam az első válaszomban.
2009. aug. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most kiszámolta, tegnap valami kínja volt, mert nem akarta az igazságot... :)
2009. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!