Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több tejem lesz? A terhességem...

Több tejem lesz? A terhességem 22. hetétől van előtejem.

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy minden rendben lesz a szoptatásnál?
2009. aug. 14. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a 22. héttől van előtejem, és a védőnő felvilágosított, hogy ebből semmire sem lehet következtetni, szóval nem jelent semmit.
2009. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előtej léte -nem léte egyáltalán nem függ a szoptatástól. Nekem egy csepp előtejem sem volt, és még mindig szoptatom 14 hós lányom (6 hóig kizárólag cicizett).

Volt akinek sok előteje volt, és még sem tudott szoptatni...

2009. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták hogy semmi köze az előtejnek ahhoz hogy tudunk-e majd szoptatni vagy hogy mennyi tejünk lesz. Én még nem tapasztaltam, de remélem ettől függetlenül sokáig fogom tudni szoptatni a babám.

Minden jót!

32 hetes

2009. aug. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kettő dolog szerintem se függ össze. Nekem csak a végefelé volt előtejem de utána rengeteg és 15 hónapos korára alig tudtam a kisfiam leszoktatni (4 hónapos terhes voltam már a másodikkal akkor)
2009. aug. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül nagyon sok tejem lett, már a szülés után két nappal. Most 7 hetes. :)
2009. dec. 27. 10:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!