Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhességtől miért...

36 hetes terhességtől miért nem ajánlott a sex?

Figyelt kérdés

Most töltöttem be a 36. hetet. Szinte végig el voltam tiltva a sextől és arra gondoltam, hogy a 36ik hét után már nem lesz gond ha megindul a szűlés sex miatt. Úgy szeretném már, mert már elég rég voltunk együtt, és hát... ha beleveszem még ezt a négy + 6 hetet, akkkor kis sem merem mondani hogy meddig nem sexelhettünk. Már közelít az egy évhez.. jajajajajjj.

Szóval ha tudom, hogy a férjemmel minden ok, akkor lehet??? Vagy akkor miért mondják, hogy a spoerma is jó hatással lehet és beindítja a száálést ha nem is lehet már sexelni??

Természetesen a baba a legfontosabb!!, csak vágyom már rá!!! Már nem vagyok eltiltva csak valahogy sose mertük... talán most? segítetek?


2008. máj. 24. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nyugodtan, mindent bele. Én is már ezt a bűvös 36-ost várom :))

Ha nincsen nyitva a méhszáj akkor semmi akadálya nincsen sztem, ha meg nyitva, akkor még mindig ott az óvszer, ha félsz a fertőzéstől.

De ki mondta, hogy nem lehet? ;)


Könnyű utolsó hónapot!

2008. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább óvszerrel csináljátok. Ha nem vagy eltiltva, akkor mindent bele! :-)
2008. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

én már két babucit szültem és mind a kettővel nyitva volt a méhszájam is de nem volt semmi gond sőt még 6 napot rá is húztam mindegyikkel a szülés napján még együtt voltunk előtte is kb. kétnaponta

2008. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!