Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dunakeszin vagy környékén nem...

Dunakeszin vagy környékén nem tudtok terhes jógát valahol? Hány hónapos terhességtől ajánlott elkezdeni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pont múlt héten fedeztem fel egy jógatermet a fő út mellett....ha pest felé mész akkor a jobb oldalon lesz.azt nem tudom hogy terhesekkel is foglalkoznak e, de meg kell nézni, és érdeklődni.Azt nem tudom mennyi idősen ajánlott elkezdeni, bár szerintem az elejétől, hiszen ezzel csak jót teszel magadnak is és a babának is.boldog babavárást az új esztendőre!

2009. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megtudnád irni,hogy kb hova esik?Köszönöm :)
2009. jan. 2. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
uhh, a dréher söröző felé,de ha a kettesen haladsz, meglátod egyből, mert nagy betűkkel ki van írva:)
2009. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha esetleg érdekel találtam egyet Dunakeszin a Rév utról nyiló Kisfaludy utcában keddenként van 11-től holnap megnézem :)
2009. jan. 5. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!