Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kismamát keresek aki...

Olyan kismamát keresek aki Dunaújvárosba fog szülni február 23 vagy egy picivel később? Kinél fogsz szülni lesz e szülésznöd?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Látom eddig nincs sok jeletkező :-), rám sem igaz a kérdés , de én is Dunaújvárosi vagyok. Èn 20hetes vagyok, és Pestre járok magándokihoz. Terhesgondozóba, vérvételre, stb.re azt itt Dújvban, ha itt szülnék, talán a Barna Andrást választanám, és ha első baba lenne, akkor szülésznőt is fogadnék.
2012. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát,a kérdés rám sem igaz,mert én tavaly szültem itt. Kapust,Barátot,Barnát simán tudom ajánlani,ha még most keresel dokit. A szülésznők közül többel találkoztam,mert sokat időztem a vajúdóban, de szerintem mind tök normális. Kozma Bernadett és Antal Zsuzsanna voltak,akikkel többször találkoztam,de mivel úgy alakult,hogy császár lett a vége,így végül a szüléskor nem volt bent egyik sem. De annak ellenére,hogy nem volt fogadott szülésznőm,végig nagyon rendesek voltak velem a császárt megelőző este és a napközbeni 7 órában is,míg várakoztunk.Kellemes babavárást,könnyű szülést kívánok!
2012. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!