Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai tanácsadáson csináln...

Genetikai tanácsadáson csinálnak Uh-ot?

Figyelt kérdés
Magasabb lett az Afp (2,69 illetve 2,78) és bár 2 doki sem látott semmit az ultrahangon genetikai tanácsadásra kell mennem. Először a győrieket hívtam,(veszprémi vagyok) de ott csak elbeszélgetés van. A Baross utcában csinálnak UH-ot is?
2009. aug. 14. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is 2.61 lett az AFP-m és a dokim a biztonság kedvéért elküldött genetikai tanácsadásra (SOTE I.-Baross u.). Pedig a 18. heti uh-n és 4D-s uh-n is minden rendben volt. 22 hetesen kaptam időpontot, így időben hívd fel őket!

Nekem csináltak uh-t is. De készülj, nagyon sokat kell várni, inni-enni vigyél!

Az uh-s hölgy egyből azt kérdezte hogy nem vérezgettem-e a terhesség elején, mert a baba teljesen egészséges. Nos, DE, volt a legelején pici vérzésem, és azt mondta akkor ezért lett emelkedett. Aztán a genetikus a beszélgetésen is megnyugtatott, hogy minden rendben, fiatal vagyok, az uh-n is minden rendben, nem kell aggódni.

Menj csak el és megnyugtatnak hogy minden oké! Remélem mindent leírtam.

Sok boldogságot!

32 hetes

2009. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosom csinálta, azzal az UH-lelettel mentem a tanácsadásra, ott csak kikérdeztek. Az UH rendben volt.

Az AFP miatt volt magas a kockázat. Ezután számoltak egy ún. "rizikót", majd ezután jött a chorion-biopszia. (kromoszóma-vizsgálat, 3 hétig vártam az eredményre, szörnyű volt, de nem lett baj hála Istennek!)

Szerintem kórháztól függ, hogy csinálnak-e külön UH-t.

2009. aug. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is ott voltam, és nagyon jó élmény is volt, mert 4 d és van, és te is látod hogy mit csinálnak:) remélem neked is csak jó élményed lessz. 29 hetes km:)
2009. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem ott nem 4D-s uh-t csináltak. Mi a 4DGenesis-nél voltunk. De mindegy is, a lényeg hogy jó híreket kapj! :)
2009. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szept. 1-re kaptam időpontot a Baross utcába, de mondták, hogy hívjam fel a Bajcsy-t és MÁV-ot is, hátha előbb kapok. A Bajcsy-val beszéltem, de a nő teljesen kiakadt, hogy minek akarok menni, ha már megnézték 18 hetesen nálunk Veszprémben (kötelező UH)és a doki nem látott semmi elváltozást. Viszont ez a doki írta rá, hogy genetikára menjek és fogadjanak. Most akkor mit csináljak?
2009. aug. 14. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, biztos ami boztos. Baja nem lesz a babádnak, ha több orvos megnézi (Tudod, több szem többet lát....) Az a nő meg elmehet a sunyiba, hogy jön ő ahhoz, hogy telefonon akármit is mondjon és felülbírálja az orvosodat. Menj csak el szépen, vesztenivalód nincs, és nem fognak kételyek gyötörni.
2009. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok! A saját megnyugtatásod kevéért mindenképp menj el. Legalább megint láthatod majd a babád! A telefonos nő meg tényleg elmehet a ...-ba, nem ő az orvosod hogy megmondja mit tegyél! Felháborító, lusta dög biztos!

Az orvosod csak lelkiismeretes és ez nagyon jó!

Még1szer minden jót kívánok! :)

2009. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!