Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor ezek a baba méretek...

Most akkor ezek a baba méretek mennyi idősnek felelnek meg? A doki beijesztett. BDP:100 mm, Thorax AP:110mmX110mm, Femur:78 mm.

Figyelt kérdés
A menses szerint 3 nap múlva szülnék,az eddigi ultrahangok alapján szerdán leszek pont 38 hetes,viszont a mostani ultrahang alapján amit fent is leírtam 37+2 hetes vagyok.Azt mondja az orvosom hogy túl nagy a baba,és nem tudom majd megszülni,meg ha nem figyelek el is halhat a baba.Már hétfőn aminoszkópiát akar csinálni,azt sem tudom mi az.:( Meg azt nem a betöltött 40.hét után szokták? Nem tudom hány hetes vagyok.:(Én most ugy fosok hogy valami baja lesz a babának.:(
2012. nov. 12. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem!!!??? Menstruációhoz képest 3 nap múlva szülnél. A doki szerint uh alapján nagy a baba (megjegyzem tényleg nem kicsi). Azt nem értem hogy akkor az uh alapján hogyan lehetsz 37+2 hetes??? Ott a magzat méreteit nézik nem??
2012. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy lennél uh alapján 37 hetes...a babád méretei megfelelnek már egy teljesen érett babának. Szerintem a mensi szerinti időpont a jó, bár nem vagyok doki.

Nekem aminoszkópiát (megnézi hüvelyen keresztül a magzatvizet nehogy meconiumos azaz "babakakis" legyen) 40 hét 3 naposan csináltak először, tehát terminuson túl, de nem is volt ekkora a babám uh alapján! Lehet nálad épp ezért akarja megnézni, mert nagy a baba.

Mondjuk azt nem értem, hogy mondhat olyat, hogy meghalhat a babád. Biztos keresztbe rántottam volna a szobán, ha ilyet mond.

Amúgy miért nem engedted az aminoszkópiát? Ez egy jó módja annak, hogy megnézze baj van-e. Ha pedig baj van, akkor meg kell indítani a szülést.

Tudom, hogy izgulsz, de ha a doki közli, hogy hűha van, akkor tessék rákérdezni, hogy akkor mi a megoldás? Mire kell figyelned? Vagy akkor tegye meg ő a lépéseket.

2012. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az Uh terminus november 28.De sok uh papíron más a terminus.Vagy lehet elszámolják.

Voltam már dec.1-re is kiírva.Félek hogy még nincs itt az ideje annak az aminoszkópiának,és mégis megcsinálja és beindítja a szülést.Mert ha még 38 hetes leszek akkor még nincs itt az ideje.

Én sem értem igazából.Utolsó menstruáció szerint kéne még csak szülnöm napokon belül.De az Uh alapján meg nem.Nem értem én sem

2012. nov. 12. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!